GÜVENİLİR TEMİZLİKÇİLER

Gündelikçi personeller Temizlikyolda’ya katılabilmek için bir çok kontrol aşamasından geçmektedir. Tecrübeli, referanslı, güvenilir temizlikçilerdir.

REZERVASYON KOLAYLIĞI

Temizlikçiler sizin belirlediğiniz tarih ve saatte adresinize gelecektir.Hemen yarın için bile, yarım gün veya tam gün rezervasyon yaptırabilirsiniz.

ONLİNE ÖDEME

Ödemelerinizi online kredi kartı ile tek çekim veya taksitle yapabilirsiniz. Temizlik işlemleri tamamlandıktan sonra ödemeniz kartınızdan tahsil edilir.

Ofis Temizliği

Temizlikyolda.com online ofis temizliği siparişi vermenizi sağlayarak, müşteriler ile ofis temizliği şirketleri arasında bir köprü görevi üstleniyor. Ofis temizliği firmaları arasından seçim yapmanız, güvenilir ve kaliteli hizmet satın almanız için yanınızdayız. Sağlıklı, hijyenik koşullara sahip, temizliğin kattığı estetik görseli ofisinize taşıyoruz. Ofisinizin bulunduğu ilçe için hizmet veren ofis temizlik şirketleri ve ofis temizlik elemanları ile iletişim kurmanızı sağlıyoruz. Dilediğiniz ofis temizliği elemanı ya da temizlik firması için online sipariş oluşturarak uygun olduğunuz gün ve saat için işyeri temizliği hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Ofis Temizliği için Gündelikçi - Temizlikçi

Ofisinizde belirttiğiniz saatler içersinde temizlikçi yapacak gündelikçi bulup istediğiniz tarih ve saatler için rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Yarım gün temizlik ve Tam gün temizlik seçenekleri ile tüm seçimleri siz belirlersiniz.

Ofis Temizliği Firmaları

Ofis temizliği nasıl yapılır? Ofis cam silme hizmeti, ofis temizliği iş ilanları, okul temizliği hizmetleri gibi birbirinden farklı başlıklar altında profesyonel ve güvenilir şirketleri aramak son derece güç ve oldukça da riskli. Alacağınız hizmetin güvenilir ve kaliteli olması için referans alınması gerekiyor. Temizlikyolda tam da bu noktada devreye giriyor; ofis temizleme şirketi ile siz kullanıcılarımızı bir araya getiriyor, inşaat sonrası temizlik, kurumsal temizlik gibi ihtiyacınız olan hizmeti online satın almanızı sağlıyoruz. Ofis temizlik firmaları ve kurumsal temizlik şirketleri arasından ofisinizin bulunduğu ilçede hizmet veren, beklentinize uygun kapsamlı temizlik programlarından yararlanabilir, bütçeniz ile uyumlu ekonomik ücret politikasına sahip şirket ya da temizlik personeli için dilediğiniz gün ve saate online sipariş oluşturabilir, temizlik hizmeti satın alabilirsiniz. Temizlikyolda ile satın alacağınız hizmete dair ofis temizliği yorumları ve kullanıcıların yıldızlandırma metodu ile verdikleri puanları görebilir, referanslı kurumsal temizlik firmaları hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Ofis Temizliği Fiyatları

Mağaza temizlik şirketleri, ofis temizliği fiyatları belirlerken temizlenecek alanın metrekaresi ve temizlik kapsamını dikkate alıyor. Sitemiz üzerinden online sipariş oluştururken ofis temizlik fiyatları ve temizliğin kapsamına ilişkin bilgileri edinebilir, ihtiyacınız olan hizmeti satın almadan önce farklı ofis temizlik şirketlerinin fiyat politikalarına ulaşabilir, talebiniz ve bütçenize uygun temizlik hizmetini tek seferlik, haftalık ya da aylık rutinler için planlayabilir, siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca Ofis veya işyerinize firmaların gelerek keşif yapmasını ve size teklif vermesini istiyorsanız müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

Ofis Temizliği Yorumları - Temizlikyolda Nerede?

Temizlikyolda.com ailesi olarak temizlik şirketleri ağımızı kalite standartları ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden geliştirmeye devam ediyoruz. Çok sayıda ilde kaliteli ve güvenilir temizlik şirketleri ile anlaşmamız devam ediyor. Sayısız olumlu deneyiminiz ve referanslarımız müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi yansıtıyor. Temizlikyolda şimdilik 10’un üzerinde ilde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yanınızda… Türkiye'de "İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Antalya, Aydın, Eskişehir, Kayseri, Trabzon, Sakarya" ve "Kıbrıs"'da tüm şehirlerden Temizlikyolda.com’daki ofis temizliği firmalarından hizmet sipariş verebilirsiniz.

Ofis Temizliği Online Sipariş

Adresinizi ve irtibat bilgilerinizi belirttikten sonra ödemenizi online kredi kartı ile tek çekim veya taksit ile yapabilirsiniz. Kredi kart bilgilerinizi Temizlikyolda hesabınıza kayıt ederek bir sonraki siparişinizi tek tuşla oluşturabilirsiniz. Temizlikyolda, güvenilir şirketler, üstün kalite anlayışı ve profesyonel yaklaşımı ile siz kullanıcılarının yanında. "Memnuniyetiniz asıl amacımız" politikası ile hizmet ağımızı geliştirmeye devam ediyoruz.

Müşteri Yorumları

İlk kez hizmet aldık sonuç iyiydi açıkçası ofisimize temizlik yaptırdık ilerleyen günlerde de tekrar hizmet alacağız. Gelen bayan oldukça saygılı ve işini yapan bir bayandı ellerine sağlık.
Asuman KAYA
İSTANBUL
Ofis temizliği hizmeti aldım. Gelen personeller tüm işlemleri eksiksiz şekilde gerçekleştirdiler. Ofisimiz başka türlü temizlenemezdi zaten. Çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim.
Nihan ACAR
İSTANBUL
3. İş yerimiz için temizlik hizmeti yaptırdık. Hizmetten çok memnun kaldık. Düzenli olarak hizmet alacağız. Gelen bayan güler yüzlü ve işini bilen bir personel bizim söylememize gerek kalmadan tüm işlemleri gerçekleştiriyor umarım hizmet kaliteniz hiç bozulmadan devam eder.
Serpil OVALI
İSTANBUL
Harika bir hizmet evimde ofiste istediğim yerde online olarak sipariş veriyorum, firmalar çok uyumlu olarak çalışıyor hizmetide oldukça kaliteli çok memnun kaldım teşekkürler.
Cem KILIÇ
İSTANBUL
İş yerimize temizlik yaptırdık gerçekten mis gibi bir ofiste mis gibi kokular ile çalışmaya başladık her yeri tertemiz yaptılar zarar vermeden memnuniyet odaklı çalıştıkları için teşekkür ederiz tekrar kullanacağız. Ayrıca gelen bayan çalışırken ofisteki uyumu bozmamaya ve oldukça hassas davranarak kimseyi rahatsız etmeden temizlik işlemlerini sundu bu kadar düşünceli olması övgüye değerdi, çok teşekkürler.
Nagihan SARUHAN
İSTANBUL
Çamaşırlarımın temizliği o miss gibi kokusu harikaydı. Sonraki ihtiyacımda kesinlikle tercih edeceğim.
Gizem DAMLA
İSTANBUL
Güvenebileceğimiz personel bulmak o kadar zorken, sayenizde güvenebileceğimiz kurumsal personeller ile tanıştık hepsi gerçekten işini yapmaya çalışan kibar ve titiz bayanlar. Ofisimiz için 15 günde bir tercih ediyoruz. Bizlere düzenli temizlik rutini oluşturduğunuz için ayrıca sağolun.
Nermin BAHÇECİ
İSTANBUL
Gelen personellerden çok memnunuz ofisimiz tertemiz oluyor. Siparişimi kolayca oluşturuyorum her seferinde defalarca telefonla konuşmak zorunda kalmıyorum. Çok pratik ve güzel bir hizmet teşekkürler.
Harun TEKİN
İSTANBUL
Ekip çok profesyonel, ihtiyacımıza yönelik hizmet sundular. Temizlik bittikten sonra onayımızı almadan kesinlikle çıkmadı gelen firma memnun kaldığımızı özellikle teyit etti :) Müşteri memnuniyetini önemseyen firmalar mevcut tekrar kendilerine teşekkür ederim.
Gül KÖSEOĞLU
İSTANBUL
Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz, ofisimiz için standart temizlik yaptırdık gelen bayan gayet başarılı bir şekilde hizmeti tamamlayarak ayrıldı. Ellerinize sağlık.
Zeynep KOÇAK
İSTANBUL