Basında Biz

Platin Dergisi
Platin Dergisi
Startup Capital Dergisi
PSM Dergisi

EKOTURK
MAG Dergisi
Ekonomist Dergisi
Ekonomist Dergisi

TurkishTime
TurkishTime
Turkishtime
Posta Gazetesi

Star
Star Gazatesi
Zaman
Sözcü

Posta
Star
Para Dergisi
Hürriyet

Ekonomist Dergisi
E-Ticaret Dergisi
Neden Olmasın

Temizlikyolda.com Kurucusu Hakan Kibar, İş'te Fikir'de!
Temizlikyolda.com Kurucusu Hakan Kibar, Ali Rıza Babaoğlan'ın moderatörlüğünü yaptığı İş'te Fikir programına konuk olarak girişimcilik sektörünü ve yurt dışındaki başarılı Türk girişimcileri Ekotürk'te anlattı.
17 Ağu 2014 / EKOTURK
Türk Telekom - PİLOTT | Girişimci Röportajları | Temizlik Yolda
PİLOTT girişimcilerinden, temizlikyolda.com kurucu ortaklarından Hakan Kibar ile Türkiye’deki temizlik pazarı, PİLOTT eğitimleri ve motivasyonunun sağladığı fırsatlar üzerine konuştuk. Türk Telekom PİLOTT diğer videoları ve ilginizi çekebilecek diğer röportaj içerikleri için oynatma
28 Eylül 2017 / Türk Telekom

Temizlikyolda, Perfectioncts adıyla Dubai’de hizmet vermeye başladı
Geçtiğimiz aylarda Nevzat Aydın öncülüğünde beşinci yatırım turunu 12.5 milyon TL ile tamamlayan girişim Temizlikyolda, Dubai’de Perfectioncts.com markası ile hizmet vermeye başladı.
8 Eylül 2020 / E-Girişim Devamını Oku
Eda Kurt girişimci adaylarına 5 tavsiyede bulundu
Sosyal medyada kozmetik, güzellik ve moda deyince aklımıza gelen ilk isimlerden biri olan Influencer Eda Kurt, aslında 18 yaşında start-up dünyasına atılmış başarılı bir kadın girişimci. Üstelik kurduğu şirketi 7 yılda 41 yatırımcı ile büyüten, girişim dünyasının gıpta ettiği bir rekortmen.
07 Eylül 2020 / Star Devamını Oku

Temizlik yolda yatırımcı rekoru kırdı! Eda Kurt ödüle layık görüldü
Genç kadın girişimci Eda Kurt’un kurucusu olduğu temizlikyolda markası 41 yatırımcıya ulaşarak Türkiye Startup ekosisteminde rekor kırdı.
22 Haziran 2020 / Milli Gazete Devamını Oku
Genç girişimcinin markasına 12.5 milyon TL yatırım
Genç kadın girişimci Eda Kurt’un kurucu ortakları arasında bulunduğu temizlikyolda.com, bir online yemek siparişi platformunun kurucusundan 12.5 milyon TL yatırım aldı.
19 Mayıs 2020 / IHA Devamını Oku

Genç girişimcinin markasına 12.5 milyon TL yatırım
Genç kadın girişimci Eda Kurt'un kurucu ortakları arasında bulunduğu temizlikyolda.com, bir online yemek siparişi platformunun kurucusundan 12.5 milyon TL yatırım aldı.
19 Mayıs 2020 / Haberler.com Devamını Oku
Temizlikyolda, Nevzat Aydın ve Fahad Al Sulaim liderliğinde 12.5 milyon TL değerleme ile yatırım aldı
Yerli girişim Temizlikyolda, aldığımız bilgilere göre; Nevzat Aydın ve Suudi Yatırımcı Fahad Al Sulaim liderliğinde 12.5 milyon TL değerleme ile 5. tur yatırım aldı.
24 Mart 2020 / E-Girişim Devamını Oku

TemizlikYolda, Suudi Arabistan’da ErcMureeh ismi ile hizmet vermeye başladı
Geçtiğimiz aylarda 4. yatırım turunu Suudi Arabistanlı Al-Sulaim ailesi ile tamamlayan Temizlikyolda.com, Suudi Arabistan’da ErcMureeh.com ismi ile hizmet vermeye başladı. Temizlikyolda.com, Suudi Arabistan’tan sonra Arap Yarımadası’nda beş ülke, Avrupada’da ise sürpriz bir ülkede hizmet vermeye başlayacak.
21 Eylül 2019 / E-Girişim Devamını Oku
TemizlikYolda.com, Suudi Arabistan’da ErcMureeh.com ismi ile hizmet vermeye başladı
Temizlikyolda.com'un yüzde 7 hissesinin Suudi Arabistanlı Al-Sulaim ailesi tarafından satın alındığını geçtiğimiz yılın Ekim ayında sizlere aktarmıştık. Bugün paylaşılan bilgilere göre ise TemizlikYolda.com, Suudi Arabistan’da ErcMureeh.com markası ile hizmet vermeye başladı.
20 Eylül 2019 / Webrazzi Devamını Oku

Temizlikyolda’nın yüzde 7 hissesi, Suudi Arabistanlı Al-Sulaim Ailesi tarafından satın alındı
Yerli girişimlerimizden Temizlikyolda.com, 4. yatırım turunu Suudi Arabistanlı Al-Sulaim ailesi ile tamamladı. Fahad Abdullah S Alsulaim, Temizlikyolda.com’un %7 hissesini satın alarak yatırım yaptı. Bu yatırımla birlikte Temizlikyolda.com, Suudi Arabistan ve Arap Yarımadası’nda hizmet vermeye başlıyor.
02 Ekim 2018 / E-Girişim Devamını Oku
Temizlik Yolda Yatırımcısıyla Rekora Koşuyor
Koray Kibar ve Hakan Kibar kardeşler tarafından Nisan 2013'te kurulan temizlikyolda.com, yeni turda, Nevzat Aydın, Turgut Konukoğlu ve EGIAD’tan 11, BIC ANGELS’tan 1 yeni yatırımcının desteğini alarak rekora imza attı. Bu yatırımla beraber yatırımcı sayısını 35’e çıkartan Temizlikyolda, Türkiye için bir girişimdeki en fazla yatırımcı sayısı ile yeni bir rekoru da yakalamış oldu.
05 Aralık 2017 / Gerçek Haberci Devamını Oku

Temizlikyolda, Nevzat Aydın liderliğinde 3. tur yatırımını aldı
Temizlik hizmeti veren şirketleri bir araya toplayan Temizlikyolda.com, Nevzat Aydın liderliğinde, Turgut Konukoğlu, EGİAD’tan 11 melek yatırımcı ve BIC Angels’tan ise 1 yeni yatırımcı ile 3. yatırım turunu kapattı.
29 Eylül 2017 / E-Girişim Devamını Oku
Temizlikyolda Nevzat Aydın öncülüğünde 3. tur yatırımını kapattı
Temizlik hizmeti sunan şirketleri bir araya toplayan Temizlikyolda.com, Nevzat Aydın öncülüğünde 3. yatırım turunu kapattığını açıkladı.
28 Eylül 2017 / Webrazzi Devamını Oku

Temizlikyolda, SGK'nın kısa mesajla günlük sigorta sistemini entegre etti
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) gündelik hizmetler veren bağımsız çalışanlar için önemli bir düzenlemeyi bu yıl başında devreye alacağını duyurmuştu. Son dönemde operatörler arcılığıyla yaygınlaşan sistemi platformuna erkenden entegre eden internet girişimlerinden biri de Temizlikyolda oldu.
07 Nisan 2017 / Webrazzi Devamını Oku
Bireysel temizlikçileri sistemine dahil eden Temizlikyolda, mobil uygulamasını yeniledi
Temizlik hizmetleri için popüler online pazar yeri Temizlikyolda, 2017'ye girerken önemli yenilikleri de devreye alıyor. Bugüne kadar kurumsal temizlik şirketleriyle çalışan Temizlikyolda, bireysel profesyonel temizlikçileri sistemine dahil ediyor.
15 Aralık 2016 / Webrazzi Devamını Oku

TemizlikYolda, 5 milyon TL değerlemeli yatırım aldı!
Farklı kategorilerde temizlik hizmetleri sunan Temizlikyolda.com, 5 Milyon TL değerlemeli 2. tur yatırımına imza attığını açıkladı. Yatırımcılar arasında Nevzat Aydın, Sina Afra ve BIC Angels melek yatırımcılar yer alıyor.
20 Mayıs 2016 / Webrazzi Devamını Oku
Bayramın ‘temizlikçi’ misafiri
Kurban bayramı yaklaşırken, her bayram olduğu gibi her evde ‘Temizlik’ telaşı da başladı. Modern, şehirli kadınların ‘ev temizliği’ne artık belediyelerde özel şirketlerde yardım ediyor.
13 Eylül 2015 / Star Devamını Oku

Bayram temizliğiniz yolda…
Kurban Bayramı öncesi ve sonbahara girerken perdelerini, halılarını yıkatmak, duvarlarını sildirmek ve evini baştan aşağıya pırıl pırıl görmek isteyenlerin imdadına temizlikyolda.com yetişiyor. Temizlikyolda.com bayrama sayılı günler kala evinin temizliğini nasıl yapacağını dert edenler için tek tık mesafesinde pratik bir seçenek.
4 Eylül 2015 / Milliyet / Pembenar Devamını Oku
Temizlikyolda.com'a BIC Angel Investments'tan 500 bin TL yatırım
Geçen yılın en iyilerinin Webrazzi okuyucularınca belirlendiği Webrazzi Ödülleri kapsamında "Yılın Yeni Web Girişimi" ödülüne Temizlikyolda.com layık görülmüştü. Türk Telekom’un Girişim Hızlandırma programı PİLOTT’a da seçilen başarılı girişim, büyümesini hızlandırmak üzere bugün BIC Angel Investments ile 500 bin TL'lik bir yatırım anlaşmasına imza attı. Anlaşma aynı zamanda BIC'in 2015'teki ilk yatırımı olma özelliğini taşıyor.
03 Şubat 2015 / Webrazzi Devamını Oku

Temizlik şirketlerini bir araya toplayan site: Temizlikyolda
Offline ihtiyaçlara online çözüm bulmayı kolaylaştıran platformlara, temizlik odağında yeni bir yarışcı katıldı. Mekan ve eşya temizliği alanında önemli bir kaynak olmak için yola çıkan girişimlerden temizlikyolda.com, kuru temizleme, halı ve perde temizliğine hatta evcil hayvan temizliğinin de aralarında bulunduğu şirketleri bir araya getiren 2 aylık bir girişim. Kurucuları Koray Kibar ve Hakan Kibar.
01 Nisan 2014 / Webrazzi Devamını Oku
İnternetin en temiz platformu
Koray Kibar & Hakan Kibar isimli iki kardeş tarafından kurulan temizlikyolda.com; yemek siparişi verir gibi, adreslere en yakın Kuru temizleme, Çamaşırhane, Ütüleme, Halı ve Perde Temizliği, Ev & Ofis Temizliği, Evcil Hayvan Kuaförü, Oto kuaförü gibi 9 ayrı kategoride tüm firmaları 1 saat içinde kapıya gönderiyor. Siparişi ekstra ücret ödemeden kapıda kredi kartı veya nakit olarak ödeyebilirken her siparişte hesabınıza puanlarınız birikiyor.
27 Mart 2014 / Webrazzi Devamını Oku

Hakan Kibar Röportaj
Neden Olmasın - Röportaj Devamını Oku