ARA GELSIN TIKLA GELSIN

Online veya telefonla temizlikyolda üzerinden koltuk yıkama siparişi ver.

ÜCRETSİZ SERVİS

Adresine en yakın koltuk yıkama firmaları belirtmiş olduğunuz saatlerde gelir.

ONLİNE ÖDEME

Siparişini ister tek çekim ister taksitle online olarak ödeyebilirsin.

Koltuk Yıkama

Koltuklar tozu alınsa da iç yüzeylerinde mikro organizmalara ev sahipliği yapıyor. Yaşamın önemli bir kısmını koltuklarda geçirdiğimizi düşünerek, gerek hijyenik koşulları sağlamak gerekse estetik ve temiz bir görüntü oluşturmak adına koltuk yıkama hizmeti son derece önemli. Sitemiz aracılığı ile online koltuk yıkama siparişi oluşturabilir; köşe koltuk yıkama, koltuk takımı yıkama, sandalye yıkama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Koltuk temizleme işlemi kumaşın yapısı ve hassasiyeti baz alınarak özel metotlar ve profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştiriliyor. Aradığınız profesyonellikte koltuk yıkama firmaları ve kaliteli hizmete Temizlikyolda aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Firmaları

Koltuk yıkama hizmeti alabileceğini koltuk yıkama şirketleri arasından seçim yapmakta zorlanıyor musunuz? Koltuk temizleme şirketleri arasından en uygun fiyat, kaliteli hizmet anlayışına ulaşabilmeniz için Temizlikyolda ailesi olarak yanınızdayız. Koltuk temizliği firmaları, online siparişin ardından talep ettiğiniz gün ve saatte eviniz ya da ofisinize gelerek koltuk temizliği için toz alma ve ardından yıkama işlemlerini gerçekleştiriyor. Koltuk temizliği şirketleri, koltuk temizleme fiyatları bakımından farklılık gösteriyor. Koltuk takımı yıkama, sandalye yıkama, çekyat yıkama gibi alacağınız hizmete göre fiyat aralığı belirleniyor. Bulduğunuz bölgede anlaşmalı olduğumuz koltuk temizleme firmaları arasından bütçeniz ve beklentinize uygun şirketi seçebileceğiniz gibi yıkama firmasının hizmetini daha önce satın almış kullanıcılarımızın koltuk yıkama yorumları ve firmaya verdikleri yıldızlara ulaşabilir, referanslı temizlik firmalarından hizmet alabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk yıkama fiyatları için çok sayıda temizleme şirketi ile konuşup fiyat almanıza gerek kalmadı. Temizlikyolda ailesi olarak kullanıcılarımızın ihtiyacını karşılayacak firmaya kolaylıkla ulaşabilmesi için çok sayıda koltuk yıkama şirketi ile anlaşmamız bulunuyor. Bulunduğunuz il ve ilçe için hizmet veren firmaların fiyat aralıkları, kullanıcıların yorumlarına ulaşabilir; referanslı, garantili ve kaliteli yıkama servisleri ile iletişim kurabilir, online siparişinizi oluşturarak adresinizde yıkama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Koltuk temizliği fiyatları firma, yıkanmasını istediğiniz koltuk takımı, sandalye gibi kategorilere göre belirleniyor. Bütçenize uygun, ekonomik ve kaliteli temizlik hizmeti için yanınızdayız.

Koltuk Yıkama Yorumları - Temizlikyolda Nerede?

Temizlikyolda.com ailesi olarak koltuk yıkama şirketleri ağımızı kalite standartları ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden geliştirmeye devam ediyoruz. Çok sayıda ilde kaliteli ve güvenilir koltuk temizliği firması ile anlaşmamız bulunuyor. Sayısız olumlu deneyiminiz ve referanslarımız müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi yansıtıyor. Temizlikyolda şimdilik 10’un üzerinde ilde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde sizlerle… Türkiye'de "İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Antalya, Aydın, Eskişehir, Kayseri, Trabzon, Sakarya" ve "Kıbrıs"'da tüm şehirlerden Temizlikyolda.com’daki koltuk yıkama firmalarından hizmet sipariş verebilirsiniz.

Koltuk Yıkama Online Sipariş

Adresinizi ve irtibat bilgilerinizi belirttikten sonra ödemenizi online kredi kartı ile tek çekim veya taksitle yapabilirsiniz. Kredi kart bilgilerinizi Temizlikyolda hesabınıza kayıt ederek bir sonraki siparişinizi tek tuşla oluşturabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Temizlikyolda sayesinde koltuklarımız ilk günkü gibi tertemiz oldu. Sipariş oluşturduğumuz halı ve koltuk yıkama firması adresimize gelerek yerinde koltuk yıkama yaptı büyük bir özveriyle ve titizlikle işlemi gerçekleştirdi. Çok teşekkürler tekrar ellerinize sağlık.
Meryem ÇAĞAN
İSTANBUL
Koltuk yıkama hizmeti aldım. Koltuklarım yeni gibi tertemiz oldu. Kesinlikle tavsiye eder, her ihtiyacımda da kullanırım. 10 üzerinden 10 veriyorum.
Selin KAYA
İSTANBUL
Koltuk yıkama için ihtiyaç duydum. Anında ihtiyacıma karşılık geldi. Hızlı ve kesin çözüm üretildi. Teşekkürler Temizlikyolda ve online destek ekibi :)
Gizem İLERİ
İSTANBUL
Köşe koltuk takımımızda bulunan lekeler için özellikle yıkama yaptırmak istiyorduk, siparişi oluşturduktan sonra ertesi gün koltuk yıkama firması geldi ve koltuğumuzda bulunan tüm lekeleri başarılı bir şekilde çıkarttı. Koltuklarımız yeni gibi oldu. Gerçekten harika bir hizmet.
İlknur DUMAN
İSTANBUL
Aldığım hizmet için çok teşekkür ediyorum. Gelen ekip çok emek verdiler ve sonuç güzel çıktı. Tereddüt etmeden bir sonraki işlemde yine firmanızdan hizmet almak isterim. Süper başarılılar, kesinlikle tavsite ederim.
Orhan BÜYÜKAY
İSTANBUL
Her yerde koltuk yıkama firması ararken en sonunda Temizlikyolda üzerinde buldum. Bulduğum firma oldukça titiz ve profesyonel bir şekilde hizmeti sundu uygun fiyatlarla bu kadar başarılı hizmet... Çok teşekkürler.
Elif YÜKSEL
İSTANBUL
Koltuk ve yatak yıkama için kusursuz bir yıkama hizmeti sundular. Tekrar ihtiyacım olursa tercih edeceğim.
Ayşe AYAZ
İSTANBUL
Ofisimizin halı ve koltuklarına yerinde yıkama işlemi yaptırdık gelen personeller gayet hızlı bir şekilde işlemleri yaptı. Yıkamadan sonra koltuğumuzda herhangi bir yıpranma vs olmadı, tecrübesi bulunmayanlara özellikle öneririm.
Bülent KARA
İSTANBUL
Organizasyonumuz için acil yerinde halı ve koltuk yıkama hizmetine ihtiyacım vardı. Araştırma yaparken temizlikyolda.com ile karşılaştım. Müşteri hizmetlerinde bulunan arkadaş 15 dakika içinde çözüm üreterek firmayı adresime yönlendirdi. Firma gün içinde işlemi bitirerek adresten ayrıldı. Gerçekten çok memnun kaldım. Teşekkürler.
Necla ŞAHİN
İSTANBUL