ARA GELSIN TIKLA GELSIN

Online veya telefonla temizlikyolda üzerinden perde yıkama siparişi ver.

ÜCRETSİZ SERVİS

Adresine en yakın perde yıkama firmaları belirtmiş olduğunuz saatlerde gelip ürünlerinizi teslim alır.

ONLİNE ÖDEME

Siparişini ister tek çekim ister taksitle online olarak ödeyebilirsin.

Perde Yıkama Temizleme

Temizlikyolda Nedir? İnternetten perde yıkama siparişi vermenizi sağlayan, müşteriler ile perde yıkama firmaları arasında köprü görevi üstlenen ve kullanıcı ile satıcıyı buluşturan ödüllü bir internet şirketidir. Temizlikyolda üzerinden perde temizleme firmaları hizmet detayları ve fiyatlarına ulaşabilir online perde yıkama siparişi vererek hizmet satın alabilirsiniz. Temizlikyolda ailesi olarak tüm temizlik hizmetlerinde olduğu gibi perde temizleme ihtiyacınızda da yanınızdayız.

Perde Yıkama Temizleme Online Sipariş

Perde yıkama temizleme ihmal edilmemesi gereken ev temizliğinin önemli unsurları arasında yer alıyor. Çoğu zaman estetik kaygılar sebebi ile olsa da hijyenik koşullar ve sağlık etmeninin görmezden gelmek de mümkün değil. Günlük hayatın yoğunluğu nedeni ile perde temizliği konusu önceliklerimiz arasından çıkabiliyor. Ancak gerek sağlıklı yaşam koşullarını sağlamak, gerekse yaşam alanımızın estetik bir görüntüye kavuşturmak için uzmanlaşmış personellerin desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. İhtiyacınızı karşılamak için perde nasıl yıkanır, perde yıkamanın püf noktaları nelerdir gibi aramalar yapmanıza gerek kalmadı. Perde yıkama şirketleri arasından rastgele seçim yapmak ve konuyu şansa bırakmanıza da gerek yok… Temizlikyolda ailesi olarak doğru seçimi yapabilmeniz profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışından yararlanmanız için yanınızdayız.
İhtiyacınıza ve lokasyonunuza uygun; anlaşmalı olduğumuz, perde temizliği firmaları arasından uzmanlaşmış, güvenilir şirketlere ve fiyat aralıklarına ulaşabilirsiniz. Güvenilir, ekonomik ve uzmanlaşmış perde temizliği şirketleri ile etkileşim kurabilir ve alacağınız hizmetin ücretini sipariş oluşturmadan önce öğrenebilirsiniz. Perde temizliği fiyatları ekonomik düzeylerde belirlenmektedir. Perde temizleme şirketleri yüzlerce perdenin temizliğini gerçekleştirerek deneyimlerini kanıtlamış, olumlu referans sahibi firmalardır. Memnuniyetiniz bizim için değerli, anlaşmalı olduğumuz firmalar da memnuniyetinizi sağlayacak kalitede çalışmaktadır.

Stor Perde Yıkama

Perde yıkama dendiğinde ilk akla gelen tül perde temizliği olsa da son zamanlarda sıklıkla kullanılmaya başlanan ve tül perdeden farklı yıkama tekniği gereken stor perde yıkama ve zebra perde yıkama da anlaşmalı olduğumuz firmalar aracılığı ile profesyonelce gerçekleştirilmektedir. Stor perde temizleme ve zebra perde temizleme hizmetlerinden ekonomik fiyatlar, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile yararlanabilirsiniz. Temizlikyolda güvencesi ile daha önce online hizmet satın almış müşterilerimizin perde yıkama yorumları ve yıldız sistemini kullanarak paylaştıkları puanlarına ulaşabilir, böylece referanslı hizmet satın alma olanağından yararlanabilirsiniz.

Perde Yıkama Temizleme Fiyatları

Perde yıkama fiyatları, stor perde yıkama, zebra perde temizliği, tül perde yıkama, seçeneklerine ek olarak temizlenecek perdenin metrekaresine göre fiyatlandırılmaktadır. Bulunduğunuz bölgedeki perde temizleme fiyatları hakkında bilgi almak için il ve ilçe seçiminin ardından dilediğiniz perde temizleme firması üzerinden stor perde temizliği, zebra perde, ahşap mekanizmalı perde, tül perde, balon perde gibi seçeneklerden ihtiyacınıza uygun olanı tercih ederek ücretine dair bilgi alabilirsiniz. Perdenizin metrekare ölçüsünü bilmiyorsanız perde temizleme firmasının görevlileri adresinize gelip, ölçümü gerçekleştirerek temizleme fiyatı hakkında bilgi vermektedir. Temizlikyolda sizi profesyonel perde yıkama firmaları ile buluşturup online sipariş verme imkanı sunuyor.

Perde Temizliği için Temizlikyolda nerelerde hizmet veriyor?

Türkiye'de 10'dan fazla ilde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde sizlere kapıya teslim perde temizleme hizmeti sunuyoruz. Hizmet kapsamımızda; İstanbul perde yıkama, Ankara perde yıkama, İzmir perde yıkama, Bursa perde yıkama, Kocaeli perde yıkama, Antalya perde yıkama, Aydın perde yıkama, Eskişehir perde yıkama, Kayseri perde yıkama, Trabzon perde yıkama, Sakarya perde yıkama firmaları bulunuyor.

Perde Yıkama Temizletme Online Sipariş

Adresinizi ve irtibat bilgilerinizi belirttikten sonra ödemenizi online kredi kartı ile tek çekim veya taksitle yapabilirsiniz. Kapıda nakit ödeme ve kapıda kredi kartı ile ödeme olanaklarından da yararlanabilirsiniz. Kredi kart bilgilerinizi Temizlikyolda hesabınıza kayıt ederek bir sonraki siparişinizi tek tuşla ödeme yapabilirsiniz. Temizlikyolda stor perde temizleme, stor perde temizleme fiyatları ile kullanıcıların ilgisini çekiyor. Kaliteli, hizmeti ekonomik fiyatlara satın alabileceğiniz sitemiz üzerinden sipariş verebileceğiniz gibi dilerseniz çağrı merkezimiz ile de iletişime geçebilir; almak istediğiniz hizmete ilişkin detaylı bilgi edinebilirsiniz. Hizmet alan müşteri yorumları

Müşteri Yorumları

Stor ve zebra perde temizliği hizmeti aldım. Ürünlerimin temizliğinden ve servis hızından çok memnun kaldım.
Sibel BAYDAK
İSTANBUL
Harika bir hizmet çok beğendim, mekanizmalı ve evde yıkanması mümkün olmayan perdelerimi yıkattım herhangi bir bozulma olmadan geri teslim edildi tekrar yıkanacağı zaman kesinlikle tavsiye edeceğim. Çok teşekkürler.
Neşe FİDAN
İSTANBUL
Ürünlerimi almaya ve teslime etmeye gelen arkadaşlarda çok saygılı ve güler yüzlüydü. Hizmetin her aşamasından memnun kaldım. Perdelerimde tertemiz oldu. :)
Suna ZEREN
İSTANBUL
Kirlenen stor perdelerimi temizletmek için internetten firma ararken Temizlikyolda ile karşılaştım. Canlı destek kısmından yardım alarak online siparişimi verdim. Aynı gün perde temizliği firması adresime gelip ürünlerimi teslim aldı ve 2 gün sonra teslim etti. Oldukça memnun kaldım tüm aşamalardaki ilgi ve profesyonellikten teşekkürler.
Işıl KARASU
İSTANBUL
Perdelerimi ilk kez bir firmaya temizlettim. Ürünlerimin bozulmasından yada renklerinin karışmasından çok korkuyordum. Perdelerim tertemiz ve mükemmel şeklide elime ulaştı. Hızlı, kaliteli ve mükemmel bir hizmet aldım.
Yağmur ASLAN
İSTANBUL
Gerçekten harika bir hizmet aldık bizi hiç üzmediler tam zamanında alıp tam zamanında geri teslim ettiler tüllerimiz tam istediğimiz gibi olmuştu gerçekten çok teşekkür ederiz.
Zeynep KAYA
İSTANBUL
Perdelerimin rengi bariz 2 ton farketti tertemiz, pırıl pırıl geldi. En çok çekindiğim kırışma olayıydı ki tek bir kırışıklık yoktu. Almaya gelen arkadaşlar güleryüzlü, samimi ve fazlasıyla dürüstler. Teşekkür ederim verdiginiz hizmet için.
Damla KOÇAY
İSTANBUL
Ekspres perde temizliği hizmeti aldım:) Tüm evin perdelerini aynı gün alıp ertesi gün teslim ettiler. Hız, hizmet, kalite herşeyiyle 10 puan.
Erkan AYDIN
İSTANBUL
Perdemde yağ lekesi mevcuttu tüm lekeler çıkmış ve hiç zarar görmeden geri teslim edildi.
Emine ÇAVUŞ
İSTANBUL