ARA GELSIN TIKLA GELSIN

Online veya telefonla temizlikyolda üzerinden kuru temizleme siparişi ver.

ÜCRETSİZ SERVİS

Adresine en yakın kuru temizleme firmaları belirtmiş olduğunuz saatlerde gelip ürünlerinizi teslim alır.

ONLİNE ÖDEME

Siparişini ister tek çekim ister taksitle online olarak ödeyebilirsin.

Kuru Temizleme

Narin kumaşlı ürünlerin temizleme işlemleri için kuru temizleme hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor. İlgi ve ihtiyacın yoğun olduğu kuru temizleme ve ütüleme işlemleri için kuru temizlemeciler adeta can kurtaran niteliği taşıyor. Ancak kuru temizleme şirketleri arasından doğru firmayı bulmak da ne yazık ki son derece güç. Yıpranmasını engellemek istediğiniz kıyafetleriniz için güvenli ve kaliteli temizlik hizmeti sunan kuru temizleme firmaları ile temizlikyolda aracılığı ile iletişim kurabilirsiniz. Online kuru temizleme siparişi verebilir, temizlenmesini istediğiniz kıyafetlerin adresinizden alınması ve ardından adresinize teslim edilmesi (eve servis) hizmetinden faydalanabilirsiniz. Günlük hayatın hızlı akışı pek çok işi ertelememize sebep oluyor. Adrese servis kuru temizleme hizmeti ile zamansızlık kavramı son buluyor ve kıyafetleriniz profesyonel temizleme işleminden geçiyor. Böylece kıyafetleriniz temizleniyor ve ilk günkü kalitesini koruyor. Temizlikyolda ailesi olarak üyelerimize özel kuru temizleme fırsat ve kampanyalarından yararlanma fırsatı sunuyor, tüm temizlik işlemlerinde kaliteli, profesyonel ve referanslı firmaların hizmetlerine bir tıkla ulaşmanızı sağlıyoruz.

Dry Kuru Temizleme

Dry kuru temizleme hizmeti Türkiye’nin en yaygın şube ve hizmet ağı ile şimdi temizlikyolda üyelerinin yanında. Türkiyenin en iyi kuru temizleme şirketleri profesyonel ve kusursuz hizmet anlayışı ile Temizlikyolda üzerinde ücretsiz eve servis kuru temizleme hizmeti sağlamaktadır. Firmalar arasından fiyat,yorum,puan gibi kriterlere bakarak seçim yapabilirsiniz. Tüm bu kuru temizleme firmalarının Temizlikyolda üyelerine özel fiyatları bulunmaktadır. Gerçek hayatta bulamayacağınız fiyatlar online siparişlerde geçerlidir ve adrese teslim hizmetleri ücretsizdir. Kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlar ile online satın alabilir, kıyafetlerinizin temizliği ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Tüm şirketlerin kuru temizleme indirim fırsatları Temizlikyolda anlaşması ile sizi bekliyor.

Kuru Temizleme Fiyatları

Kuru temizleme fiyatları il, ilçe, talep edilen hizmet gibi pek çok kritere göre değişkenlik gösteriyor. Kuru temizleme fiyat listeleri içerisinde gömlek kuru temizleme, pantolon kuru temizleme, takım elbise kuru temizleme, abiye kuru temizleme, gelinlik kuru temizleme, ceket kuru temizleme, kaban kuru temizleme işlemlerine göre farklı fiyat skalası bulunuyor. Temizlikyolda.com hizmetlerinden bir diğeri ise güvenilir, ekonomik ve uzmanlaşmış ütüleme firmaları ile anlaşma, günlük, haftalık ya da aylık ütüleme, kuru temizleme işlemlerini bir rutine oturtma imkanıdır. Ütüleme fiyatları da kuru temizleme fiyatlarında olduğu gibi ürün ve adet bazında belirlenmektedir. Temizlikyolda’nın profesyonel ekibi ve anlaşmalı firmaları aracılığı ile profesyonel temizlik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

En Uygun Fiyat Kuru Temizleme

Kuru temizlemeci firmalar arasından bütçenize uygun ve semtiniz için adrese servis gerçekleştirenleri tek tek aramanıza gerek kalmadı. Kuru temizleme kampanya çalışmalarını takip etmek; ekonomik ücret politikası ve kaliteli hizmet anlayışını yakalamak artık çok kolay… Temizlik yolda üyelerine özel kuru temizleme kampanyalar ve özel indirimlerinden yararlanabilir; referanslı, kaliteli ve güvenilir temizleme ve ütüleme hizmeti avantajlarını deneyim edebilirsiniz. Temizlikyolda.com kaliteden ve hijyenden ödün vermeyen kuru temizleme ve ütüleme şirketleri ile anlaşma sağlıyor ve kullanıcıların kuru temizleme yorumları, hatta aldıkları hizmete verdiği puanlar ışığında güvenilir ve profesyonel hizmete ulaşmanızı sağlıyor.

Kuru temizleme - Temizlikyolda Nerede?

Temizlikyolda.com ailesi olarak kuru temizleme şirketi ağımızı kalite standartları ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden geliştirmeye devam ediyoruz. Çok sayıda ilde kaliteli ve güvenilir kuru temizleme şirketleri ile anlaşmalarımız devam ediyor. Sayısız olumlu deneyiminiz ve referanslarımız müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi yansıtıyor. Temizlikyolda şimdilik 10’un üzerinde ilde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde de adrese teslim kuru temizleme hizmeti ile sizlerle…
Türkiye'de "İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Antalya, Aydın, Eskişehir, Kayseri, Trabzon, Sakarya" ve "Kıbrıs"'da tüm şehirlerden Temizlikyolda.com’daki kuru temizleme firmalarından hizmet sipariş verebilirsiniz.

Kuru temizleme Online Sipariş

Adresinizi ve irtibat bilgilerinizi belirttikten sonra ödemenizi online kredi kartı ile tek çekim veya taksitle yapabilirsiniz. Kredi kart bilgilerinizi Temizlikyolda hesabınıza kayıt ederek bir sonraki siparişinizi tek tuşla oluşturabilirsiniz. Dileseniz kapıda kredi kartı ile ödeme veya kapıda nakit ödeme seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Kuru temizleme hizmetinden acil yararlanmak istiyorsanız; 1 saat içinde teslim alma, 5 saat içinde teslim alma, aynı gün teslim alma gibi hızlı servis hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Temizlikyolda adresinize yakın, kaliteli ve güvenilir kuru temizleme, ütüleme, temizlik firmaları ile yanınızda. Temizlikyolda ile profesyonel, kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı geniş hizmet ağından faydalanarak hayatı kolaylaştırma fırsatını yakalayabilirsiniz. Temizlikyolda tüm temizlik ihtiyaçlarınız için yanınızda olmaya devam ediyor.

Müşteri Yorumları

Kıyafetlerim belirttiğim tarihte tertemiz şekilde adresime ücretsiz servis hizmetiyle teslim edildi. Online sipariş oluşturma kolaylığı ve fiyatların mağaza fiyatlarından daha uygun olmasından çok memnun kaldım. Düşünmeden tekrar hizmet alacağım. :)
Cansu AKHAN
İSTANBUL
Üç adımda kuru temizleme siparişi verebileceğimi ve bu kadar memnun kalacağımı düşünmezdim. Profesyonel, hızlı ve güvenilir hizmet.
Melda ERKMEN
İSTANBUL
Çalışanların hayatını kolaylaştıran hizmet. Online siparişimi verdikten 1 saat sonra ekspres şekilde kuru temizleme firması adresimde, gerçekten muhteşem hizmet.
Seçil TEBER
İSTANBUL
Çok çok memnun kaldım, gömleğimde bulunan tüm lekeler çıkmıştı gerçekten bu kadar kolay olacağını düşünmezdik tekrar tekrar kullanacağız.
İlter ÖZTÜR
İSTANBUL
Düzenli olarak her hafta gömlek ve pantolonlarımın ütüsünü yaptırıyorum. Bugüne kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Her zaman söylediğim saate uyum sağladılar, ürünlerim paketli ve güzel bir şekilde adresime teslim ediliyor. Umarım hep böyle devam edersiniz.
Erol BİLGİN
İSTANBUL
Gelinlik kuru temizleme ve smokin kuru temizleme işlemi yaptırdım. Gerçekten ürünlerim tertemiz ve yeni alınmış gibi teslim edildi. Ücretsiz adresimden alınarak tekrar adresime harika bir şekilde teslim edilmesi gerçekten çok güzel.
Tuba AKSOY
İSTANBUL
Online kuru temizleme siparişi gerçekten çok başarılı olmuş. Temizlikyolda’ya böyle bir hizmet sunduğu için çok teşekkür ederim. İstanbul’da kapıya servis kuru temizleme arayanlara tavsiye ederim. Kaçmaz fırsatlar kapıya gelen hizmet. Fiyatlar ve kampanyanlar çok uygun.
Asuman AKIN
İSTANBUL
Abiye elbiseme kuru temizleme yaptırdım. Ürünüm çok özel bir abiye elbise olmasına rağmen fiyatlandırma oldukça normaldi. Herhangi bir zarara uğramadan gayet paketli ve temiz bir şekilde teslim edildi.
Büşra PEKER
İSTANBUL