Türk Telekomlulara Özel Temizlikyolda.com’ da 25 TL Hediye Çeki

6 Ağustos – 30 Eylül 2014 tarihleri www.temizlikyolda.com ‘a üye olan Türk Telekom ev telefonu müşterileri 1 adet 25 TL değerinde indirim kupon kazanacaklardır.

Kampanya kuralları:

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde bulunan bütün www.temizlikyolda.com üye işyerleri için geçerlidir.
Kampanya tarihleri arasında www.temizlikyolda.com (ücretsiz) giriş yapıp ve Ad, Soyad, Adres, e-posta, GSM bilgilerini doldurarak üye olduktan sonra giriş yapan kullanıcılar 1 adet 25 TL tutarında alt limitsiz kupon hakkı kazanacaklardır. 

Kampanyaya katılım her bir kullanıcı için 1 adet 25 TL’lik kupon kodu hakkı ile sınırlıdır.  Kullanıcı www.temizlikyolda.com üzerinden siparişini tamamlamak için ‘siparişi onayla’ ekranında kendisine verilen kuponu ‘İndirim Kuponu’ kısmından sisteme girerek toplam siparişinden 25 TL’lik indirim kazanacaktır.
  • www.temizlikyolda.com üye işyerlerinden verilen siparişlerde meydana gelen gecikme, hasar gibi mağduriyetlerden Temizlikyolda İnternet Hizmetleri LTD. ŞTİ. sorumlu tutulamaz.
  • Temizlikyolda İnternet Hizmetleri LTD. ŞTİ. sadece üye işyerlerine kullanıcıların siparişlerini eksiksiz bir şekilde iletmekle yükümlüdür.
  • Kampanya sadece online siparişte geçerlidir.
  • Kazanılan hak nakde veya mala çevrilemez.
  • Bu kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Bu kampanya Temizlikyolda İnternet Hizmetleri LTD. ŞTİ. tarafından Türk Telekomünikasyon A.Ş. aracılığı ile düzenlenmiştir.
  • Kampanya süre ve kurgusundaki değişiklik hakkı Temizlikyolda İnternet Hizmetleri LTD. ŞTİ. ve Türk Telekomünikasyon A.Ş. 'de saklıdır. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye 0850 800 77 77 nolu Kampanya Danışma Hattı’ndan veya www.temizlikyolda.com üzerinden Canlı Destek kısmından ulaşabilirsiniz.
Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Türk Telekom ev telefonu müşterileri TEMIZLIK boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını 6616'ya (örnek: TEMIZLIK 2121234567) kısa mesaj göndererek indirim kodu alması gerekmektedir. 6616’ya gönderilen SMSler Turkcell için 50KRŞ; Vodafone için 41,5KRŞ; Avea için 33,25 KRŞ olarak ücretlendirilir.  Türk Telekom Online Hizmet iPhone ve Android Uygulaması kullanıcıları uygulama üzerinden ücretsiz şifre alabilirler.