Türk Telekom kullanıcılarına 30 TL hediye!

Kampanya 1 Nisan – 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya kapsamında, Temizlikyolda.com’dan tüm hizmet siparişlerinde geçerli 50 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL indirim!Kampanyadan yararlanılabilmesi için Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerinin TEMIZLIK boşluk TCKN yazıp 6262’ye sms göndermeleri ve gelen kupon kodunu temizlikyolda.com'da alışveriş sepetindeki "kupon kodu" alanına girmeniz gerekmektedir.


Kampanyadan 1 müşteri maksimum 1 kez faydalanabilecektir.


Aynı adresten farklı üyelikllerle verilen siparişler veya buna benzer tekerrür kullanıma yönelik siparişler sistem tarafından otomatik tespit edilip iptal edilmektedir.


Kampanya indirim tutarı nakte çevrilemez.


Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez.


Kampanya online sipariş, telefon ile sipariş ve Whatsapp sipariş kanallarında geçerlidir.


Bu kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262’ye gönderilen kısa mesajlar bir SMS ücreti olup bağlı olunan operatörün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilir. Avea İletişim A.Ş., TTNET A.Ş. ve Türk Telekom A.Ş. kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
Avea İletişim A.Ş., TTNET A.Ş., Türk Telekom A.Ş. ve Temizlik Yolda İnternet Hizmetleri A.Ş. kampanya ile ilgili olarak usulüne uygun şekilde duyurmak kaydıyla değişiklik yapma hakkı saklıdır.