Sigorta Cini üyelerine 25 TL hediye!
15 Mayıs – 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında Sigortacini.com üyelerine 50 TL ve üzeri siparişlerinde 25 TL hediye!Kampanya Koşulları:

Kampanya tarihleri arasında Sigorta Cini’nden DASK, Konut veya Eşya Sigortası alan müşterilerimize Temizlikyolda.com adresinde kullanabilecekleri 25 TL hediye çeki kodu e-posta ile gönderilir.

Sepet tutarınız en az 50 TL olmalıdır.

Bu kampanyadan DASK, Konut veya Eşya Sigortası ürünlerini satın alan müşteriler faydalanabilir. Diğer ürünler kampanya kapsamı dışındadır.
  • Kampanya indirim tutarı nakte çevrilemez.
  • Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez.
  • Kampanya kapsamında her bir kulanıcının kupon kodlarını birkez kullanma hakkı vardır. Bir adresten 2 kupon kodu bir kez kullanılabilmektedir.
  • Aynı adresten farklı üyelikllerle verilen siparişler veya buna benzer tekerrür kullanıma yönelik siparişler sistem tarafından otomatik tespit edilip iptal edilmektedir.
Bu kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
Bu kampanya Temizlikyolda İnternet Hizmetleri A.Ş tarafından Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. aracılığı ile düzenlenmiştir.
Kampanya süre ve kurgusundaki değişiklik hakkı Temizlikyolda İnternet Hizmetleri A.Ş ve Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. tarafından saklıdır.
Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye 08508007777 ve 05548007777 nolu Kampanya Danışma Hattı’ndan veya www.temizlikyolda.com üzerinden Canlı Destek kısmından ulaşabilirsiniz.