Meal Box Temizlikyolda.com Kampanyası

Kampanya 5 Eylül – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan faydalanabilmek için www.mealbox.com.tr üzerinden ilk kupon kodu alınmalı ve alınan kupon kodu temizlikyolda.com'da alışveriş sepetindeki "kupon kodu" alanına girilmelidir.

1. İlk 40 TL ve üzeri siparişinizde 30 TL indirim uygulanacaktır.

2. İkinci 40 TL ve üzerinde siparişinizde 30 TL indirim uygulanacaktır.


İlk kupon kodu kullanımı gerçekleştikten sonra 2. kupon kodu Temizlikyolda tarafından e-posta adresinize gönderilecektir.

İndirim alışveriş sepetinizdeki tüm hizmet seçeneklerinin toplam satış fiyatı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanya indirim tutarı nakte çevrilemez.

Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Kampanya kapsamında her bir kulanıcının kupon kodlarını birkez kullanma hakkı vardır. Bir adresten 2 kupon kodu bir kez kullanılabilmektedir.

Aynı adresten farklı üyelikllerle verilen siparişler veya buna benzer tekerrür kullanıma yönelik siparişler sistem tarafından otomatik tespit edilip iptal edilmektedir.

Kampanya online sipariş, telefon ile sipariş ve Whatsapp sipariş kanallarında geçerlidir.

Bu kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
Bu kampanya Temizlikyolda İnternet Hizmetleri A.Ş tarafından Online Market Bilgi Teknolojileri Ticaret A.Ş. aracılığı ile düzenlenmiştir.
Kampanya süre ve kurgusundaki değişiklik hakkı Temizlikyolda İnternet Hizmetleri A.Ş ve Online Market Bilgi Teknolojileri Ticaret A.Ş. tarafından saklıdır.
Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye 08508007777 ve 05548007777 nolu Kampanya Danışma Hattı’ndan veya www.temizlikyolda.com üzerinden Canlı Destek kısmından ulaşabilirsiniz.