Kuveyt Türk Kampanya

21 Mart – 30 Mayıs 2017 tarihleri arasında www.temizlikyolda.com‘a üye olan Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. çalışanlarına 50 TL ve üzeri siparişlerinde 30 TL indirim.Kampanya koşulları:


Kampanya kapsamında, temizlikyolda.com'dan yapılacak ev temizliği, kuru temizleme, perde yıkama, halı / koltuk yıkama ve çamaşır yıkama hizmetleriniz de 30 TL indirim uygulanır.


Kampanya indirim tutarı nakte çevrilemez.


Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez.


Kampanyadan 1 müşteri maksimum 1 kez faydalanabilecektir.


Aynı adresten farklı üyelikllerle verilen siparişler veya buna benzer tekerrür kullanıma yönelik siparişler sistem tarafından otomatik tespit edilip iptal edilmektedir.


Kampanya online sipariş, telefon ile sipariş ve Whatsapp sipariş kanallarında geçerlidir.Bu kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Bu kampanya Temizlikyolda İnternet Hizmetleri A.Ş tarafından Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. aracılığı ile düzenlenmiştir.


Kampanya süre ve kurgusundaki değişiklik hakkı Temizlikyolda İnternet Hizmetleri A.Ş ve Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş.'de saklıdır. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye 0850 800 77 77 nolu Kampanya Danışma Hattı’ndan veya www.temizlikyolda.com üzerinden Canlı Destek kısmından ulaşabilirsiniz.