Kuveyt Türk Kampanya

1 Temmuz – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında www.temizlikyolda.com‘a üye olan Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. çalışanları %25 indirim kupon kazanacaklardır.


Kampanya kuralları:


Kampanya tarihleri arasında Türkiye ve KKTC genelinde bulunan tüm www.temizlikyolda.com üye işyerleri için geçerlidir.


Kampanya tarihleri arasında www.temizlikyolda.com (ücretsiz) giriş yapıp ve Ad, Soyad, Adres, e-posta, GSM bilgilerini doldurarak üye olduktan sonra giriş yapan kullanıcılar %25 indirim hakkı kazanacaklardır.


Kampanyaya katılımı için kullanıcı sınırı yoktur. Kullanıcı www.temizlikyolda.com üzerinden siparişini tamamlamak için ‘siparişi onayla’ ekranında kendisine verilen kuponu ‘İndirim Kuponu’ kısmından sisteme girerek toplam siparişinden %25 indirim kazanacaktır.


www.temizlikyolda.com üye işyerlerinden verilen siparişlerde meydana gelen gecikme, hasar gibi mağduriyetlerden Temizlikyolda İnternet Hizmetleri A.Ş. sorumlu tutulamaz.


Temizlikyolda İnternet Hizmetleri A.Ş sadece üye işyerlerine kullanıcıların siparişlerini eksiksiz bir şekilde iletmekle yükümlüdür.


Kampanya online sipariş, telefon ile sipariş ve Whatsapp sipariş kanallarında geçerlidir.


Kazanılan hak nakde veya mala çevrilemez.


Bu kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Bu kampanya Temizlikyolda İnternet Hizmetleri A.Ş tarafından Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. aracılığı ile düzenlenmiştir.

Kampanya süre ve kurgusundaki değişiklik hakkı Temizlikyolda İnternet Hizmetleri A.Ş ve Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş.'de saklıdır. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye 0850 800 77 77 nolu Kampanya Danışma Hattı’ndan veya www.temizlikyolda.com üzerinden Canlı Destek kısmından ulaşabilirsiniz.