Emlakjet - Temizlikyolda.com Kampanyası

Kampanya 1 Mart – 30 Nisan 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için www.emlakjet.com üzerinden kupon kodu alınmalı ve alınan kupon kodu temizlikyolda.com'da alışveriş sepetindeki "kupon kodu" alanına girilmelidir.

Kampanya kapsamında, temizlikyolda.com 'dan yapılacak ofis temizlikleriniz 80TL yerine 50TL olarak ücretlendirilecektir.Kampanya indirim tutarı nakte çevrilemez.

Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Kampanyadan 1 müşteri maksimum 1 kez faydalanabilecektir.

Aynı adresten farklı üyelikllerle verilen siparişler veya buna benzer tekerrür kullanıma yönelik siparişler sistem tarafından otomatik tespit edilip iptal edilmektedir.

Kampanya online sipariş, telefon ile sipariş ve Whatsapp sipariş kanallarında geçerlidir.

Bu kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
Bu kampanya Temizlikyolda İnternet Hizmetleri A.Ş tarafından EJ İnternet Hizmetleri Danışmanlık Eğitim Reklam ve Organizasyon Ticaret Anonim Şirketi aracılığı ile düzenlenmiştir.
Kampanya süre ve kurgusundaki değişiklik hakkı Temizlikyolda İnternet Hizmetleri A.Ş ve EJ İnternet Hizmetleri Danışmanlık Eğitim Reklam ve Organizasyon Ticaret Anonim Şirketi'nde saklıdır.
Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye 08508007777 ve 05548007777 nolu Kampanya Danışma Hattı’ndan veya www.temizlikyolda.com üzerinden Canlı Destek kısmından ulaşabilirsiniz.