Dekopasaj Temizlikyolda.com Kampanyası

1 Ağustos – 30 Eylül 2016 tarihleri arasında www.dekopasaj.com kullanıcılarına özel www.temizlikyolda.com’dan 50 TL ve üzeri tüm alışverişlerde geçerli 25 TL indirim.

Kampanya tarihleri arasında Türkiye ve KKTC genelinde bulunan tüm www.temizlikyolda.com üye işyerleri için geçerlidir.

Kampanya tarihleri arasında www.dekopasaj.com kullanıcılarına özel için www.temizlikyolda.com'a (ücretsiz) giriş yapıp ve Ad, Soyad, Adres, e-posta, GSM bilgilerini doldurarak üye olduktan sonra giriş yapan kullanıcılar 50 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim hakkı kazanacaklardır.

Bu kampanya aynı adresten yalnızca bir defa kullanım için geçerlidir. Bir kullanıcı bir defaya mahsus faydalanabilir.

Kullanıcı www.temizlikyolda.com üzerinden siparişini tamamlamak için ‘siparişi onayla’ ekranında kendisine verilen kuponu ‘İndirim Kuponu’ kısmından sisteme girerek toplam siparişinden %10 indirim kazanacaktır.

www.temizlikyolda.com üye işyerlerinden verilen siparişlerde meydana gelen gecikme, hasar gibi mağduriyetlerden Temizlikyolda İnternet Hizmetleri A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Temizlikyolda İnternet Hizmetleri A.Ş sadece üye işyerlerine kullanıcıların siparişlerini eksiksiz bir şekilde iletmekle yükümlüdür.

Kampanya indirim tutarı nakte çevrilemez.

Kampanya online sipariş, telefon ile sipariş ve Whatsapp sipariş kanallarında geçerlidir.

Bu kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
Bu kampanya Temizlikyolda İnternet Hizmetleri A.Ş tarafından Dekopasaj Teknoloji Hizmetleri ve Ticaret Anonim Şirketi aracılığı ile düzenlenmiştir.
Kampanya süre ve kurgusundaki değişiklik hakkı Temizlikyolda İnternet Hizmetleri A.Ş ve Dekopasaj Teknoloji Hizmetleri ve Ticaret Anonim Şirketi'nde saklıdır.
Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye 08508007777 ve 05548007777 nolu Kampanya Danışma Hattı’ndan veya www.temizlikyolda.com üzerinden Canlı Destek kısmından ulaşabilirsiniz.