Temizlikçi Başvuru Formu

Temizlikçi - Gündelikçi Sistemi Nasıl Çalışır?

Temizlikyolda.com  sorumluluk sahibi, birlikte çalışmanın gücüne inanan, yeniliklere açık insanlarla çalışmayı hedefler. Bünyemizde doğacak ihtiyaçlar doğrultusunda bizimle çalışmak için ilanlarımızı buradan takip edebilirsiniz.

Nasıl Temizlikçi Olacağım?

Ev temizliği iş ilanları, gündelikçi bayan ilanları, temizlik iş ilanları, temizlik elemanı iş ilanları, iş arıyorum temizlikçi ve iş arıyorum gündelikçi ilanları arasında kaybolmaktan, iş aramaktan sizi kurtarıyoruz.

Yukarıdaki formu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. En kısa zamanda sizinle iletişime geçerek kaydınızı tamamlayacağız.

Temizlik için nereye gideceğim?

Bize belirtmiş olduğunuz adresinize yakın bölgelerden ev veya ofis temizliği için gelen siparişleri size yönlendiriyor olacağız. Müşteri adreslerini bulma konusunda Temizlikyolda size destek veriyor olacak.

Temizlik sırasında ne gibi işler yapacağım?

Müşterilerin ihtiyaçlarını belirleme konusunda biz ön görüşmeler yaparak sizlere detayları bildiriyor olacağız. Ortalığın toparlanması, toz alınması, yerlerin süpürülmesi, mutfak ve banyo temizliği gibi standart temizlik kapsamına giren işlemleri gerçekleştiriyor olacaksınız.

Hangi Şartlarda Çalışacağım?

Yarım gün veya tam gün olarak çalışma saatlerinizi kendiniz belirleyeceksiniz. Ayrıca çalışma günlerinizi de yine kendiniz belirleyecek ve bize bildireceksiniz. Temizlikyolda, siparişleri size belirttiğiniz çalışma şartlarına göre iletecektir. Örneğin sadece “cuma günleri ve yarım gün çalışabilirim” diyebilir veya “hafta içi hergün tam gün çalışmak istiyorum” şeklinde şartlarınızı bize bildirebilir ona göre siparişler alabilirsiniz. Kazancınız sizin belirttiğiniz çalışma şartlarına göre değişecektir.

Ne Kadar Kazanacağım ve ödemelerimi nasıl alacağım?

Ne kadar kazanacağınız tamamen sizin seçtiğiniz çalışma şartlarına bağlı olacak. Bir ay içersinde hergün çalıştığınızı düşünürsek kazancınız aylık 4.000 TL kadar olabilir. Ücretlendirme detaylarını sizinle iletişime geçerek sizlere bildireceğiz. Ödemeleriniz bize belirtmiş olduğunuz banka hesabınıza yatırılacaktır.

Prim ve ek kazanç elde edebilir miyim?

Temizlik için gittiğiniz evlerde ve ofislerde, Temizlikyolda’nın diğer hizmetleri (kuru temizleme, halı yıkama, perde yıkama temizleme, ilaçlama, çamaşır yıkama) için satışlar gerçekleştirebilir ve bu satışlar üzerinden prim kazanabilirsiniz.

Örneğin ev temizliği işlemlerini gerçekleştirirken, temizlenmesi gereken stor, zebra perdeler için, halıların yıkanması, temizlenmesi için veya kuru temizleme için müşteriyi bize yönlendirebilir satışlar üzerinden prim kazanarak gelirinizi yükseltebilirsiniz.