GÜVENİLİR TEMİZLİKÇİLER

Gündelikçi personeller Temizlikyolda’ya katılabilmek için bir çok kontrol aşamasından geçmektedir. Tecrübeli, referanslı, güvenilir temizlikçilerdir.

REZERVASYON KOLAYLIĞI

Temizlikçiler sizin belirlediğiniz tarih ve saatte adresinize gelecektir.Hemen yarın için bile, yarım gün veya tam gün rezervasyon yaptırabilirsiniz.

ONLİNE ÖDEME

Ödemelerinizi online kredi kartı ile tek çekim veya taksitle yapabilirsiniz. Temizlik işlemleri tamamlandıktan sonra ödemeniz kartınızdan tahsil edilir.

Ev Temizliği

Temizlikyolda Nedir? İnternetten ev temizliği siparişi vermenizi sağlayan, müşteriler ile ev temizliği şirketlerini veya gündelikçileri buluşturan öldüllü bir internet şirketidir.
Temizlikyolda üzerinden ev temizliği siparişi oluşturarak ister ev temizliği firmalarından ister gündelikçi temizlikçilerden online hizmet satın alabilirsiniz.

Gündelikçi - Temizlikçi Online Sipariş

Gündelikçi : Ev temizliği dendiğinde pek çoğu kişi zaman bulamamaktan ya da detaylı bir temizlik yapamamaktan şikayetçi oluyor. Yaşam alanlarının temizliğine çoğu zaman estetik kaygılar sebep olsa da hijyenik koşullar ve sağlık etmeninin görmezden gelinmesi kronik rahatsızlıkların nedeni olabiliyor. Düzenli temizlik yapılması ve hijyenik koşulların doğru ürün ve ekipmanlarla sağlanması sanılandan çok daha önemli. İhtiyacı karşılamak için gündelikçi bul ve gündelikçi arıyorum şeklinde ilanlara rastlanabiliyor. Ancak evinizin temizliği için rastgele birinden destek almak hem güvenlik hem de memnuniyet etmenlerini karşılamayabilir. Gündelikçi arayanlar, ihtiyacınızı karşılamak için temizlikyolda.com yanınızda.

Sitemiz ya da çağrı merkezimiz aracılığı ile "yarım gün ev temizliği, tam gün ev temizliği, günlük ev temizliği, saatlik ev temizliği" gibi seçenekler arasından ihtiyacınıza yönelik gündelikçi kadın talebinizi oluşturabilirsiniz. İhtiyacınıza ve lokasyonunuza uygun; anlaşmalı olduğumuz, temizlik konusunda uzmanlaşmış, güvenilir ve deneyimli Gündelikçi bayan personellere ulaşabilir, ev temizliğini sorun olmaktan çıkarabilirsiniz. Güvenilir, ekonomik ve uzman gündelikçilere ulaşabileceğiniz gibi alacağınız hizmetin ücretini sipariş oluşturmadan biliyor olacaksınız. Gündelikçi fiyatları uzmanlaşmış personeller için ekonomik düzeylerde belirlenmektedir. Temizlik personellerimiz yüzlerce dairenin temizliğini gerçekleştirerek deneyimlerini katlamış ve kanıtlamış, olumlu referans sahibi kişilerdir. SGK’lı gündelikçi personellerimiz talep ettiğiniz gün ve saatte adresinize gelerek temizlik hizmeti vermektedir. Memnuniyetiniz bizim için değerli, personellerimiz de memnuniyetinizi sağlayacak kalitede çalışmaktadır. Temiz bir daire sizin de hakkınız!

Temizlikçi : Hastalıklardan korunmak ve sağlıklı bir yaşam sürebilmek için temizlik olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Ortak kullanım alanlarının temizliği konusunda kişisel önlemler alınmakta ancak stabil kalmamaktadır. Oysa evinizin temizliği ve hijyenik koşulların oluşması tamamen sizin kontrol ve inisiyatifinizdedir. Sağlıklı yaşam koşulları için hijyen son derece önemli iken kayıtsız kalmak makul bir yaklaşım olmuyor. Kimi zaman kişisel yetileriniz, kimi zaman ise günlük hayatın yoğunluğu sebebi ile temizliğe yeterli zaman ayıramıyor olabilirsiniz. İnternet ortamında temizlikçi bul ve temizlikçi arıyorum ilanlarına rastlamak mümkün. Ancak referanslarına hakim olmadığınız ve firma güvencesi sunmayan bir hizmeti tercih etmek sizi ne kadar memnun eder tartışılır. Güvenilir, deneyimli ve olumlu referans sahibi temizlikçi arayanlar temizlikyolda.com ailesi olarak yanınızdayız. Evinizin hijyeni için saatlik ev temizliği, yarım günlük ev temizliği ve günlük ev temizliği" gibi farklı çalışma programlarını tercih edebilir ve uzman Temizlikçi bayan personellerimizden hizmet alabilirsiniz. Güvenilir referansları, ekonomik ücret politikası ve kaliteli hizmet anlayışına sahip temizlikçilere ulaşabileceğiniz gibi alacağınız hizmetin ücretini talep oluşturmadan öğrenebilirsiniz. Temizlikçi fiyatları uzmanlaşmış personeller için ekonomik düzeylerde belirlenmektedir. Temizlikçi kadın personellerimiz SGK’lı çalışmaktadır. Böylece iş kazaları risklerine karşı tedavi teminatları ile güvenceleri bulunmaktadır. Sağlıklı bir yaşam için hijyeni, hijyen için de temizlikyolda.com hizmetlerini tercih edin!

Ev Temizliği Firmaları

Temizlik şirketleri seçiminde en önemli konu şüphesiz ki güvenliktir. Profesyonel temizlik şirketleri personellerine ekipman kullanımı, hijyen ve iletişim eğitimleri vermektedir. Güvenlik, kalite ve hijyen koşullarını sağlamak için çok sayıda temizlik şirketi arasından doğru firmayı seçmek birçok kişi için son derece güç oluyor. Bu noktada sizin adınıza temizlik şirketi ile iletişim kurarak, fiyat aralığı, hizmet kapsamı, promosyonlar gibi pek çok konuda ön anlaşmalar gerçekleştirilmektedir. Temizlik firmaları ve tüm handikaplarını yenmek, bütçeniz ve beklentinize en uygun temizlik şirketini seçmek artık çok daha kolay.

Temizlikyolda.com sizin için bölgenizde bulunan temizlik firmaları ile anlaşma sağlıyor. Temizlik yapılacak ev ya da ofisin metrekaresi, ihtiyaç duyulan temizlik hizmet paketinin detaylarına göre ücret politikası farklılık gösteriyor. Sitemiz sayesinde satın alacağınız hizmetin detayları, ev temizlik ücretleri ve daha önceki müşteri yorumlarına kadar geniş kapsamlı bilgi edinebileceksiniz. Size sadece hizmet paketini, firmayı ve ekipman ihtiyacını seçmek kalıyor, geriye kalan her şey profesyonelce tamamlanıyor. Temizlik şirketlerinden alacağınız hizmet paketi; "inşaat sonrası temizlik (inşaat temizliği), taşınma temizliği, detaylı ev temizliği" olarak seçiminize sunuluyor. Eviniz ve ofisinizde hijyenik bir ortamı fazlasıyla hak ediyorsunuz. Hak ettiğiniz hizmete birkaç adımda ulaşabilmeniz için yanınızdayız.

Ev Temizliği Fiyatları

Ev temizliği nasıl yapılır, ev temizliğinde püf noktaları nelerdir diye düşünmenize gerek kalmadı. Temizlikyolda.com kaliteden ve hijyenden ödün vermeyen ev temizliği şirketleri ile anlaşma sağlıyor ve kullanıcı yorumlarını size ulaştırıyor. Ev temizliği firmaları arasından doğru seçimi yapmak adına temizlikyolda.com üzerinden ev temizliği şirketleri ile iletişim kurabilir, ev temizliği şirketleri fiyatları hakkında bilgi edinebilir; bütçenize uygun temizlik şirketleri hakkında müşteri deneyimlerini içeren puanlara ulaşabilir ve firmalardan hizmet satın almış müşterilerin ev temizliği yorumları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ev temizliği firmaları fiyatları il, ilçe, talep edilen hizmet gibi pek çok kritere göre değişkenlik gösteriyor.

Temizlikyolda.com hizmetlerinden bir diğeri ise güvenilir, ekonomik ve uzmanlaşmış gündelikçi ile anlaşma, temizlik hizmetini belirli bir rutine oturtma imkanıdır. Temizlikyolda.com üzerinden bulunduğunuz semtteki gündelikçiler ya da temizlik şirketleri hakkında bilgi edinebilir ve almak istediğiniz hizmetin standardını belirleyerek fiyat aralığına göre seçim yapabilirsiniz.

Ev Temizlik yolda nerede?

Temizlikyolda.com ailesi olarak temizlik şirketleri ağımızı kalite standartları ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden geliştirmeye devam ediyoruz. Çok sayıda ilde kaliteli ve güvenilir temizlik şirketleri ile anlaşmalarımız devam ediyor. Sayısız olumlu deneyiminiz ve referanslarımız müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi yansıtıyor. Temizlikyolda şimdilik 10’un üzerinde ilde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde sizlerle…

Türkiye'e "İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Antalya, Aydın, Eskişehir, Kayseri, Trabzon, Sakarya" ve "Kıbrıs"'da tüm şehirlerden Temizlikyolda.com’daki ev temizliği firmalarından hizmet sipariş verebilirsiniz.

Nasıl ödeyeceğim?

Adresinizi ve irtibat bilgilerinizi belirttikten sonra ödemenizi online kredi kartı ile tek çekim veya taksitle yapabilirsiniz. Kredi kart bilgilerinizi Temizlikyolda hesabınıza kayıt ederek bir sonraki siparişinizi tek tuşla oluşturabilirsiniz.

Temizlik Kapsamı Nedir?

EV TEMİZLİĞİ KAPSAMI NEDİR?


Ev temizliği kapsamı ihtiyacınız ve talebiniz doğrultusunda belirleniyor. Haftalık ya da günlük rutin temizlik ile inşaat sonrası ya da taşınma temizliğinin kapsamı farklıdır. İhtiyacınız olan temizlik kapsamına ulaşabilmeniz için hizmetlerimizi farklı kategoriler ile size sunmaktayız. Temizlik şirketlerini tercih ederek alabileceğiniz hizmeti 4 ana kategoride belirtmekteyiz. Standart temizlik, detaylı temizlik, taşınma temizliği ve inşaat sonrası temizlik seçeneklerinden ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz.

STANDART TEMİZLİK KAPSAMI:


Standart temizlik kapsamı da son derece geniş tutulmaktadır. Günlük ve haftalık temizlik ihtiyacını karşılama olanağı sunulmaktadır. Standart temizlik kapsamında aşağıda belirttiğimiz hizmetler bulunmaktadır.

 • 1 SGK’lı Personel
 • Kapı ve Cam Temizliği
 • Mutfak Temizliği
 • Banyo Temizliği
 • Tuvalet Temizliği
 • Balkon Temizliği
 • Toz Alma
 • Yerlerin Süpürülerek Silinmesi
 • Çöplerin Boşaltılması

Talep edilmesi halinde ekstra hizmetler kapsamında bulunan duvar silme m2 başına belirlenen ekonomik ücret politikası ile programa dahil edilmektedir. Standart temizlik hizmeti sadece eşyalı dairelerde geçerlidir.

DETAYLI TEMİZLİK KAPSAMI:


Detaylı temizlik kapsamını tercih ederek evinizin kusursuzca temizlendiğine şahit olabilirsiniz. Detaylı temizlik kapsamından dilerseniz tek seferlik, dilerseniz ise haftalık ve aylık rutininizi belirleyerek sipariş oluşturabilirsiniz. Detaylı temizlik kapsamında aşağıda belirttiğimiz hizmetler bulunmaktadır.

 • 1 SGK’lı Personel
 • Kapı ve Cam Temizliği
 • Mutfak Temizliği
 • Detaylı Mutfak Temizliği
 • Banyo Temizliği
 • Detaylı Banyo Temizliği
 • Tuvalet Temizliği
 • Detaylı Tuvalet Temizliği
 • Toz Alma
 • Detaylı Toz Alma
 • Yerlerin Süpürülerek Silinmesi
 • Çöplerin Boşaltılması
 • Nevresim Değişimi

Detaylı temizlik hizmeti sadece eşyalı dairelerde geçerlidir.

TAŞINMA TEMİZLİĞİ KAPSAMI:


Taşınma temizliği detaylı ve sistemli çalışma gerektirmektedir. Dolayısıyla taşınma temizliği için evin alanına (m2 ölçüsüne) göre yeterli personelin yönlendirilmesi ile gerçekleşmektedir. Taşınma temizliği çoğunlukla birden fazla temizlik personeli ile tamamlanmaktadır. Taşınma temizliği kapsamında aşağıda belirttiğimiz hizmetler bulunmaktadır.

 • 1 SGK’lı Personel
 • Kapı ve Cam Temizliği
 • Yerlerin Süpürülerek Silinmesi
 • Balkon Temizliği
 • Detaylı Mutfak Temizliği
 • Detaylı Banyo Temizliği
 • Tuvalet Temizliği
 • Oturmaya Hazır Şekilde Teslim

Talep edilmesi halinde ekstra hizmetler kapsamında bulunan duvar silme m2 başına belirlenen ekonomik ücret politikası ile programa dahil edilmektedir. Taşınma temizliği hizmeti sadece boş dairelerde geçerlidir.

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİĞİNİN KAPSAMI:


İnşaat sonrası temizlik hizmetimiz ile konut oturmaya hazır hale gelmektedir. İnşaat sonrası temizliği kapsamında aşağıda belirttiğimiz hizmetler bulunmaktadır.

 • 2 SGK’lı Personel
 • Kapı ve Cam Temizliği
 • Yerlerin Süpürülerek Silinmesi
 • Balkon Temizliği
 • Detaylı Mutfak Temizliği
 • Detaylı Banyo Temizliği
 • Tuvalet Temizliği
 • Alçı ve Boya Kazıma İşlemleri
 • Oturmaya Hazır Şekilde Teslim

Talep edilmesi halinde ekstra hizmetler kapsamında bulunan duvar silme m2 başına belirlenen ekonomik ücret politikası ile programa dahil edilmektedir. İnşaat sonrası temizlik hizmeti sadece boş daireler için geçerlidir. Ev temizliği hizmetimiz gündelikçi (temizlikçi) bayan personeller ve temizlik şirketleri ile iki ayrı başlık altında sunmaktayız. Gündelikçi bayan personellerden aldığınız hizmet 09:00-17:00 saat aralığı için geçerlidir. İhtiyaç olması halinde tam gün ya da yarım gün temizlik hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Gündelikçi bayan personellerimizden alacağını hizmet detaylarını belirtebilir, böylece adresinize uygun personeli yönlendiriyor olacağız. Eviniz temiz olmayı hak ediyor!

Sık Sorulan Sorular

TEMİZLİKYOLDA NEDİR?

Temizlikyolda.com, gündelikçi (temizlikçi) ihtiyacı olan kullanıcılar ile temizlik şirketleri veya Gündelikçi bayan personelleri bir araya getiren bir çözüm kanalıdır. Temizlikyolda aracılığı ile referanslı, güvenilir ve kaliteli temizlik personelleri veya temizlik şirketleri ile iletişim sağlanmaktadır. Ev, ofis temizliği, standart temizlik, detaylı temizlik, taşınma temizliği ve inşaat sonrası temizlik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Konut ya da ofis temizliğinin dışında dilerseniz kuru temizleme, perde temizliği, halı yıkama gibi hizmetleri talep edebilirsiniz. Sitemiz veya çağrı merkezimizden oluşturduğunuz temizlik paketi siparişinizi bir defaya mahsus olacak şekilde talep edebileceğiniz gibi arzu ederseniz haftalık ya da aylık rutin olarak da belirleyebilirsiniz.

NEDEN TEMİZLİKYOLDA?

Temizlikyolda platformunun en önemli avantajları arasında aynı anda farklı temizlik firmalarının fiyat aralığını görme ve daha önceki deneyimlerden iletilen müşteri yorumlarına ulaşma imkanı bulunmaktadır. Böylece temizlik hizmeti siparişinin öncesinde bilgi sahibi olacak, beklentinize uygun firmaya ulaşacak ve siparişinizi tamamlayabileceksiniz. Temizlik şirketlerini tercih edebileceğiniz gibi dilerseniz Gündelikçi bayan personeller ile de temizlik hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Temizlikyolda, güvenilir, kaliteli ve ekonomiktir. Doğru hizmete ulaşmanız için temizlikyolda sizinle.

ÇALIŞANLAR GÜVENİLİR Mİ?

Anlaşmalı olduğumuz temizlik firmaları ve Gündelikçi bayanlar çok sayıda değerlendirme aşamasından geçmektedir. Ön görüşmeler ve test temizliklerinde başarılı olan firma ve personeller ile anlaşma sağlanmaktadır. Temizlikçi firma ve Gündelikçi bayanlar ile anlaşmalarımızın devamlılığı müşterilerimizin olumlu deneyimleri ve referansları ile gerçekleşmektedir. Temizlikçi bayan personellerimizin adli sicil kayıtları ve referansları da incelemeye tabi tutulmaktadır. Böylece güvenilir ve kaliteli hizmeti anlayış edinmiş personeller ile hizmet sunulmaktadır.

HANGİ GÜNLER VE SAATLERDE ÇALIŞIYORSUNUZ?

Temizlikyolda online sipariş sayfamız 7 gün 24 saat açıktır. Dilediğiniz zaman siparişinizi girebilir; firma ya da gündelikçilerimizin uygun olduğu saatlere ilişkin bilgi alabilirsiniz.

TEMİZLİK SIRASINDA EVDE OLMALI MIYIM?

Temizlik sırasında evde olma zorunluluğu bulunmamaktadır. Temizlik personelimiz ve siz değerli müşterimizin tercihi baz alınarak evde olma ya da olmama kararı karşılıklı alınabilmektedir.

TEMİZLİK MALZEMESİ GETİRİYOR MUSUNUZ?

Gündelikçi bayan personellerimizin verdiği hizmet içerisinde temizlik malzemesi bulunmuyor. Temizlik şirketlerinin kendi uygulamaları gereğince malzeme getirme durumları söz konusu olabiliyor ancak her firma malzeme gönderimi gerçekleştirmiyor. Temizlik şirketi seçiminizde malzemeli ya da malzemesiz uygulamaları kontrol etme imkanına sahipsiniz.

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİĞİ NEDİR?

İnşaat sonrası temizlik hizmetimiz yalnızca boş daireler için geçerlidir. İnşaat sonrası temizlik hizmetimizin kapsamı içerisinde; 2 temizlik personeli, yerlerin süpürülmesi, silinmesi, balkon tuvalet temizliği, detaylı mutfak ve banyo temizliği, alçı, boya kazıma işlemleri, kapı ve cam temizliği bulunmaktadır. İnşaat sonrası temizlik hizmetimiz ile konutunuz oturmaya hazır hale getirilmektedir.

TAŞINMA TEMİZLİĞİ NEDİR?

Taşınma temizliği hizmetimiz yalnızca boş daireler için geçerlidir. Taşınma temizliği hizmetimizin kapsamı içerisinde; temizlik personeli, yerlerin süpürülmesi, silinmesi, balkon tuvalet temizliği, detaylı mutfak ve banyo temizliği, kapı ve cam temizliği bulunmaktadır. Taşınma temizliği hizmetimiz ile konutunuz oturmaya hazır hale getirilmektedir.

NASIL ÖDEME YAPABİLİRİM?

Temizlik şirketleri ile olan anlaşmamız gereğince kapıda nakit ödeme ve sitemiz üzerinden kredi kartı ile online ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Gündelikçi (temizlikçi) hizmetimiz için sipariş oluştururken kredi kartı ile online ödeme gerçekleştirilmektedir. Online ödeme işlemlerinde taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

HİZMETTEN MEMNUN KALMAZSAM NE YAPMALIYIM?

Temizlikyolda memnuniyetiniz için yanınızda. Kaliteli, güvenilir ve referanslı temizlik şirketleri ve gündelikçiler ile çalışmaktayız; aldığınız hizmetten memnun kalmanız ilk amacımız, memnun olmadığınız durumu bizimle paylaşmanız halinde telafisinin yapılacağına emin olabilirsiniz.

NASIL PUAN KAZANABİLİRİM?

Temizlikyolda siparişleriniz kazandırmaya devam ediyor. Her siparişinizde puan kazanabilir, puanlarınız ile temizlik şirketi hizmet paketlerinden yararlanabilirsiniz. Puanlarınızı artırmak için Facebook ve Twitter hesaplarınızdan temizlikyolda.com’u paylaşabilir, aldığınız temizlik hizmetine dair yorumlarınızı iletebilir, puanlama yapabilirsiniz.

TEMİZLİKYOLDA FİYATLARI İLE TEMİZLİK ŞİRKETİ MAĞAZA FİYATLARI AYNI MI?

Temizlikyolda.com temizlik şirketlerinin mağaza fiyatlarına göre son derece avantajlıdır. Mağaza fiyatlarının altında ücret politikası, kaliteli ve güvenli hizmet anlayışımız ile fark yaratmakta, sektörün standartlarını yükseltmekteyiz. Online siparişinizi oluşturup ekonomik ve kaliteli temizlik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

ADRESE SERVİS ÜCRETLİ Mİ?

Kuru temizleme, halı yıkama ve perde temizliği hizmetlerimizin kapsamında adresinizden alınıp, adresinize teslimi için herhangi bir ek ücret uygulaması bulunmamaktadır. Adrese servis hizmetimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

GÜNDELİKÇİ SİGORTASI NASIL YAPILIR?

Temizlikyolda.com aracılığı ile oluşturduğunuz gündelikçi siparişleri için çok yakında SGK ödemesini sitemizden tek tık ile cüzzi meblağlar karşılığında gerçekleştirebileceksiniz. 1 Nisan 2015 tarihinden itibaren gündelikçi çalışanların sigorta zorunluluğu yasalaştırılmıştır. Ay içerisinde 10 günden az çalıştırılan gündelikçi için SMS ile SGK prim ödemesi gerçekleştirilebiliyor. 5510 SMS servisi ile gerçekleştirilen sigorta prim ödemesi için tutar cep telefonu faturasına yansıtılmaktadır. Ay içerisinde 10 günden fazla çalıştırılan gündelikçi için SMS bildirimi yapılmıyor. Gündelikçi SGK prim ödemeleri internet ortamından da gerçekleştiriliyor. www.turkiye.gov.tr adresindeki e-hizmetler başlığının altından sigortalama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Böylece konutunuzun temizliğinde destek aldığınız personeli iş kazalarına karşı güvence altına alabilirsiniz.

Temizlik Fiyatları Nedir?

Ev Temizlği Fiyatları?

Profesyonel temizlik şirketleri ile olan fiyat anlaşmamız, hizmet kapsamı ve dairenizin m2 bilgisi baz alınarak oluşturulmuştur. Semt seçiminin ardından talep ettiğiniz temizlik hizmetinin kapsamını belirleyerek temizlik şirketlerinin fiyatlarına ulaşabilir, bütçenize uygun firmayı tercih ederek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Gündelikçi personel siparişlerinde fiyatlarımız tam gün ve yarım gün olarak ikiye ayrılmaktadır.

Müşteri Yorumları

Verdiğiniz tüm hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederim. Hepsinden memnun kaldım, bugün Gülay Hanım’la çok güzel bir gün geçirdik. Evim tam da istediğim gibi pırıl pırıl oldu, çok çok teşekkür ederim.
Özlem ORTAKLAR
İSTANBUL
Yeni taşındığımız evde temizliğin altından nasıl kalkarım diye üzülürken Temizlikyolda.com’u buldum. İnşaat sonrası hizmet satın aldım ve hiçbir süreçte yorulmadan sadece üç adımda sipariş oluşturdum. Belirttiğim tarihte temizlik için ekip adresime geldi ve işlemlere başladı. Temizlik sonunda evim mis gibi oturulmaya hazır şekilde teslim edildi. Memnuniyetimizi önemseyen ve bizlere bu hizmeti sunan herkese çok teşekkür ederim.
Ayşe ÇAKICI
İSTANBUL
Ev temizliği hizmetinden çok memnun kaldım. Siparişimi oluşturken konuştuğumuz tüm temizlik detayları eksiksiz ve tertemiz bir şekilde gerçekleşti. Kısa süre içerisinde tekrar hizmet almayı düşünüyorum.
Berna SOLMAZ
İSTANBUL
Gerçekten bugüne kadar almış olduğum en güzel temizlik hizmetiydi, ancak bu kadar profesyonel olabilirdi iki personelli olarak hizmet aldım tekrar tekrar kullanacağım. 10 üzerinden 10!
Bülent DURDU
İSTANBUL
Hizmetten çok memnun kaldım pırıl pırıl tertemiz hanım olan Remziye kızımız gelerek temizlik yaptı gerçekten çok iyi temizlik yapan işini bilen bir bayan 15 günde bir alacağız, çok kibar çok anlayışlı böyle bir düzgün çalışanla tanıştırdıkları için çok teşekkür ederiz Temizlikyolda'ya bir sonraki hizmette görüşmek üzere.
Handan DOĞRU
İSTANBUL
Güvenilir personel arayanlara itinayla tavsiye edilir. Herhangi bir mağduriyet yaşamadım tam aksine gelen bayan oldukça titiz ve özenli olarak temizliği bitirdi. Hizmetlerin tamamının memnuniyet garantili olması oldukça güven verici gerçekten bugüne kadar hiçbir problem yaşamadım. Tüm ekibin ilgisi ve hizmet sonunda yapılan anketlerde kazanılan hediye puanlar çok güzel, çok teşekkürler!
Yıldız EKER
İSTANBUL