ARA GELSIN TIKLA GELSIN

Online veya telefonla temizlikyolda üzerinden çamaşır yıkama siparişi ver.

ÜCRETSİZ SERVİS

Adresine en yakın çamaşır yıkama firmaları belirtmiş olduğunuz saatlerde gelip ürünlerinizi teslim alır.

ONLİNE ÖDEME

Siparişini ister tek çekim ister taksitle online olarak ödeyebilirsin.

Çamaşır Yıkama

Temizlikyolda.com online çamaşır yıkama siparişi vermenizi sağlayarak, müşteriler ile çamaşır yıkama firmaları arasında bir köprü görevi üstleniyor. Çamaşır yıkama şirketleri arasından seçim yapmanız, güvenilir ve kaliteli hizmet satın almanız için yanınızdayız. Sağlıklı, hijyenik koşullara sahip, temizliğin kattığı estetik görseli evinize ve bedeninize yansıtıyoruz. Bulunduğunuz ilçe için hizmet veren çamaşır yıkama şirketleri ve çamaşırhane hizmeti ile iletişime geçmenizi sağlıyoruz. Temizlik hizmetinden yararlanmak istediğiniz ürünleri seçerek çamaşır yıkama fiyatları hakkında bilgi edinebilir; bütçenize uygun hizmeti satın alabilirsiniz.

Çamaşırhane

Çamaşır yıkamak öğrenci evleri, bekar evleri ve çalışanlar için son derece güç bir durum olabiliyor. Çamaşır yıkama işlemini kontrol altında tutmak, planlamak ve hijyenik koşulları sağlamak adına doğru ve güvenilir çamaşır yıkama şirketi ya da çamaşırhane firmaları ile iletişime geçmek gerekiyor. Tam da bu noktada güvenilir hizmet alabileceğiniz çamaşırhaneler hakkında bilgi edinmek için çeşitli araştırmalar yapmak gerekiyor. Temizlikyolda hijyenik, profesyonel ve güvenilir hizmet alabilmeniz için yanınızda. Çamaşır yıkama işlemi için makine, deterjan, yumuşatıcı gibi ekipmanlar temin etmek için zaman ayırmanıza gerek kalmaksızın çamaşırhane ve çamaşır yıkama hizmetlerinden yararlanabilir, hem zamandan hem de emekten tasarruf edebilir; hijyenik koşulları hayatınıza taşıyabilirsiniz. Çamaşır yıkama hizmeti sonrasında sitemizden ütü hizmeti satın alabilir; hem temiz hem de ütülü kıyafetlere sahip olabilirsiniz.

Çamaşır Yıkama Fiyatları

Çamaşırhane şirketleri ve çamaşır yıkama firmaları hizmetleri ücretlendirmesi kilo bazında gerçekleştirilmektedir. Çamaşırhane fiyat skalası ya da çamaşır yıkama şirketleri siparişi oluştururken kg bazında sipariş girişi yapabileceğiniz gibi ürün sayısı bazında da sipariş oluşturabilir ve bu şekilde fiyatlandırmadan faydalanabilirsiniz. Kilo bazında sipariş oluşturmanız halinde çamaşır yıkama firmaları adresinize gelip ürünlerinizi teslim almakta ve belirttiğiniz kilodan fazla ürününüz olması halinde firma tarafından size ulaşılarak fiyat farkı belirtilmekte, uygunluk vermeniz halinde yıkama işlemi başlamaktadır. Adet bazında yıkama işlemi talep edilmesi halinde yıkanmasını istediğiniz ürünün çeşidi ve adedini girerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Örneğin; 10 adet t-shirt, 5 adet pantolon gibi ürünleri belirterek online hizmet satın alabilirsiniz.

En Uygun Fiyat Çamaşır Yıkama

Tüm çamaşır yıkama şirketleri Temizlikyolda'ya özel sadece online siparişlerde geçerli indirimler verirler.Mağaza fiyatlarından daha ucuz fiyatlara ücretsiz servis ile hizmeti online satın alabilirsiniz.

Çamaşır Yıkama - Temizlikyolda Nerede?

Temizlikyolda.com ailesi olarak çamaşır yıkama şirketleri ve çamaşırhane ağımızı kalite standartları ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden geliştirmeye devam ediyoruz. Çok sayıda ilde kaliteli ve güvenilir çamaşır yıkama şirketleri ile anlaşmamız devam ediyor. Sayısız olumlu deneyiminiz ve referanslarımız müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi yansıtıyor. Temizlikyolda şimdilik 10’un üzerinde ilde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde sizlerle…

Türkiye'de "İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Antalya, Aydın, Eskişehir, Kayseri, Trabzon, Sakarya" ve "Kıbrıs"'da tüm şehirlerden Temizlikyolda.com’daki çamaşır yıkama firmalarından hizmet sipariş verebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun çamaşır yıkama hizmetine ulaşabilmek için sitemizden hizmet satın almış kullanıcılarımızın çamaşırhane yorumları hakkında bilgi alabilir; kullanıcıların aldığı hizmete verdiği puanlara ulaşabilir; böylece referanslı hizmet avantajından yararlanabilirsiniz.

Çamaşır Yıkama Online Sipariş

Adres ve irtibat bilgilerinizi girdikten sonra ödemenizi nakit veya online kredi kartı ile tek çekim, taksitle yapabilirsiniz. Kredi kart bilgilerinizi Temizlikyolda hesabınıza kayıt ederek bir sonraki siparişinizi tek tuşla oluşturabilirsiniz. Siparişleriniz sonrası hesabınızda puanlar birikir bu puanları diğer hizmet kategorilerinde kullanabilirsiniz. Dilerseniz kapıda kredi kartı ile ödeme ya da nakit ödeme olanaklarından da yararlanabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Gerçekten çok ilgililer, teslimat öncesinde telefon ediyorlar. Hem tam zamanında teslim aldılar hem de tam zamanında teslim ettiler. Çokta güler yüzlüler. Çamaşırlarım tertemiz geldi. Güvenle kullanabileceğiniz bir hizmet. Teşekkürler.
Gamze BAŞ
İSTANBUL
Ofis olarak çamaşırhane hizmeti kullanıyoruz çokta memnunuz ihtiyaç halinde devamlı kullanacağız çok pratik ve güvenli bir çözüm olmuş Harbiye bölgesinden hizmet almak isteyen tüm çamaşırhane severlere öneririz.
Çağrı ÖZTEK
İSTANBUL
Kilo kilo poşet taşımak yerine ücretsiz kapıya gelme olayı çok güzel tebrikler.
Ebru YAZGAN
İSTANBUL
Online çamaşırhane hizmetini duyunca çok şaşırdım :) Beni koskocaman bir dertten kurtardınız. Ürünlerim tertemiz anne eli değmiş gibi geldi:) Teşekkürler Temizlikyolda :)
Elif GÖRÜCÜ
İSTANBUL
Beyoğlu’nda çamaşırhane arayıp bulamazken Google üzerinde karşıma çıkmanız harika istediğim zaman sipariş veriyorum ve hemen alınıyor ütü ve temizlik harika teşekkürler.
Emir SÜZGÜN
İSTANBUL
Çamaşırlarımın temizliği o miss gibi kokusu harikaydı. Sonraki ihtiyacımda kesinlikle tercih edeceğim.
Gizem DAMLA
İSTANBUL
Güler yüzlü, hızlı ve tertemiz. Temizlikyolda olmasa bu hizmetleri bulmamız çok daha zor olacaktı. İşimizi kolaylaştırdığınız ve böyle kaliteli firmalarla çalıştığınız için teşekkür ederim.
Sibel GÜNER
İSTANBUL
Bekar yaşayanların en büyük problemi :) Adresten alan çamaşırhane arayan herkes rahatlıkla hizmet alabilir çok başarılı.
Berk YALÇINKAYA
İSTANBUL