Evde Temizlik Hizmetleri Rahatlık Sunuyor

Evde temizlik hizmetleri son zamanlarda herkes tarafından tercih edilen bir hizmet haline geldi. Günümüzde kadınlarımızın çalışma oranları arttıkça, ev işlerini yapmak için kendilerine ayırdıkları zaman gün geçtikçe daralmaya hatta bazı zamanlarda artık ev işleri için hiç vakit ayıramamaya başladılar.

Bu nedenle evde temizlik hizmetleri genel olarak çalışan kadınlar tarafından tercih edilse de onların dışında kendi evinin işini yapamayacak derecede olan yaşlı kadın ve erkek müşterilerimiz ya da hasta müşterilerimiz tarafından daha fazla tercih edilmektedir. Bunların yanı sıra sadece istekleri doğrultusunda evlerini temizletmek isteyen müşterilerimiz olduğunu da söyleyebiliriz.

Sipariş Vermek İçin Neler Yapmalıyım?

Evde temizlik hizmetleri denilince akıllara gelen ilk isimlerden birisi Temizlik Yolda firması olarak biz oluyoruz. Çünkü uzun zamandır müşterilerimize kalitemizden ödün vermeden, onların memnuniyetini önemseyerek hizmet vermeye devam ediyoruz.

Anlaşma esnasında belirli kurallar ve kriterler olsa da aslında sizin istekleriniz bizim için çok daha önemli. Sizin talepleriniz doğrultusunda eve geldikten sonra da gerekli işlemleri yaparak, evinizin en hijyenik şekilde temizlenerek memnuniyetinizi sağlıyor ve bu şekilde evinizden ayrılıyoruz.

Sipariş vermek ve isteklerinizi yerine getirebilmek için öncelikli olarak sitenin sağ tarafında bulunan formu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Aşağıda bulunan illerden birisinde ikamet ediyorsanız, ancak o zaman bizlerden hizmet alabilirsiniz.

  • İstanbul
  • Bursa
  • Kıbrıs
  • Trabzon
  • İzmir
  • Ankara
  • Kayseri

Bu illerden birisinde ikamet ediyorsanız, sizler de evde temizlik hizmetleri kapsamında hizmet alabilirsiniz. Bulunduğunuz ili seçtikten sonra yine ikamet ettiğiniz semti seçmelisiniz. İl ve semt seçimini tamamladıktan sonra bir sonraki aşama ise süre belirlemek olmalıdır. Gelen personelin tam gün ya da yarım gün gelmesi için tercihte bulunmalısınız. Yarım gün olarak tercih ettiğiniz personel sizlere 4 saat hizmet verecektir. Tam gün tercih ettiğiniz personel ise 8 saat boyunca evinizde kalacak ve size ev işleriniz konusunda destek olacaktır.

Süreyi de belirledikten sonra tercih edeceğiniz bir diğer konu ne kadar sıklıkla evinizin temizleneceği olmalıdır. Burada tekrar hizmet alma zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Fakat memnun kalmanız ya da düzenli olarak gelinmesini istemeniz durumunda iki haftada bir, aylık ve haftalık gibi seçenekleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra tek seferlik seçeneğini de seçerek tercih edebiliyorsunuz. Fakat tekrarlanan süre zarfını seçmeniz durumunda da belirli bir bağlayıcılığı olmamak ile birlikte istediğiniz zaman iptal etme durumu söz konusu olabilir. Hangi sıklıkta temizleneceğini de seçtikten sonra geriye sadece bir aşama kalıyor. O da personel sayısı. Personel sayısını belirlerken de evi aynı anda kaç kişinin temizleyeceğine karar vermeniz demektir. Buna karar verecek olan ve evdeki işin kapasitesine hâkim olan sadece sizsiniz. Bu nedenle kaç kişinin sizler için yeterli olacağına da siz karar verebilirsiniz. Onu da seçtikten sonra devam et tuşuna basarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.