Ev Temizlik Şirketleri Hangileridir?

Ev temizlik şirketleri genel anlamda evinizin tüm işlerini ya da kısmi olarak sadece talebinize bağlı istediğiniz işleri yapmak üzere kurulan ve çalışan şirketlerdir.

Ev temizlik şirketleri yapılacak olan işin ne olduğuna karar verdikten sonra sizler ile fiyat anlaşması yapar. Fakat bu tarz şirketler ile sadece iş ve para miktarı konusunda değil evde yapılacak işin süresini de kararlaştırmanız gerekmektedir.

Saatlik, yarım gün ya da tam gün olarak yapılacak işin hacmine bağlı çağırıp işleriniz için destek alabilirsiniz. Bu noktada unutmamanız gereken bir konu var. Hem yapılacak işin kalitesi hem de evinize girecek insanların sizlere zarar vermemesi için anlaşma yapacağınız şirketi mutlaka öncesinde araştırmalı ve şirket hakkındaki yorumlara bakmalısınız.

Eğer evinize çağıracağınız firmayı araştırmadan herhangi bir firma ile anlaşma yaparsanız ve firma gerçekten güvenilir bir firma değilse sizleri maddi manevi zarara uğratabilir. Günümüzde hırsızlar pek çok farklı yol ile evlere girmeyi deniyorlar. Bunun için de farklı farklı roller kullanıyorlar. Günlük temizlik işleri de onlar için biçilmiş kaftan.

Kendilerine ait bir numara ile temizlik yapıldığına dair reklam vermeleri ya da sosyal medya üzerinde yayınlamaları yeterli olacaktır. Sonrasında ise temizlik şirketi arayan bir müşteri ile irtibata geçip iş konusunda anlaşmaları yeterli olacaktır. Anlaşma yaptıktan sonra evlerinize kolaylıkla girebilir ve sizi maddi kayıplara uğratabilir. Hatta bazı kötü niyetli insanlar vereceği maddi zararın yanı sıra sizleri ve can güvenliğinizi de riske atacak nitelikte davranışlar sergileyebilir.

Bu nedenle evinize alacağınız ve araştırmasını yaptığınız ev temizlik şirketleri hakkında tüm detaylı araştırmaları yapmış olmanız gerekmektedir.

Ev Temizlik Şirketleri Denilince Biz

Uzun yıllardır Temizlik yolda ailesi olarak müşterimize eşsiz kalitemiz, hijyenik hizmet anlayışımız ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Evinizi emin ellere emanet etmiş olursunuz. Ev temizlik şirketleri arasında açık ara fark ile rakiplerimizden önde, sınırsız müşteri memnuniyetini ilke edinerek hizmet vermeye devam ediyoruz.

Evinize temizliğe gelmemiz için yapmanız gereken işlemler oldukça basittir. İnternet sitemize giriş yaparak istekleriniz doğrultusunda sayfanın sağ tarafında bulunan formu doldurmanız gerekmektedir.

Form içerisinde öncelikle bulunduğunuz ili seçmelisiniz. Hizmet verdiğimiz bölgeler İstanbul, Ankara, İzmir, Kayseri, Trabzon, Kıbrıs ve Bursa bölgelerinde hizmet vermekteyiz. Sizler de bu illerden birisinde ikamet ediyorsanız, ev temizliğiniz için bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Bulunduğunuz ili seçtikten sonra ikinci yapmanız gereken ikamet ettiğiniz konuma ait semti seçmek olmalıdır. Semtinizi de seçtikten sonra temizlik için istediğiniz süreyi belirlemelisiniz. Tam gün ya da yarım gün olarak bizleri davet edebilirsiniz. Tam gün kapsamında 8 saat, yarım gün kapsamında ise 4 saat sizlere hizmet vermekteyiz. Sonrasında ise ne kadar aralıklar ile evinizin temizlenmesini istediğinizi belirliyorsunuz ve hizmet almak için gerekli talebinizi oluşturmuş oluyorsunuz