Eski Yastık ve Havlulara Yeniden Hayat Ver!

 

Oldukça yepyeni yastık ve havlu gibi bir şey gerçekten var. Kbaraık yastık ve yumuşak havlular ile hepimiz çok iyi hissediyoruz. Bu doğru, bir süre sonra yastık ve havlular yıpranarak sertleşmeye başlıyor ve biz onları her defasında yenilemek için para harcıyoruz aslında buna mecbur değiliz.Ama, ne bir-it-yourself do kolay adımları ile birkaç aynı etkiyi alabilir? Sadece bazı hamur tasarruf edeceğini, ayrıca zaten ne kendi yükseltme yerine, çöpe atarak çevreyi bir iyilik yapmış olursun!İşte saklamak için bir gezi olmadan yeni duygu almak için nasıl:

Yastıklar için:

Su ile çamaşır makinesi doldurun, yastıklar ekleyin ve sonra (emin olun dengeliyici bir yıkama tipi seçtiğinize) makineyi çalıştırın. İyi şekilde durulanmasından emin olmak için iki kez durulama işlemi yaptırabilirsiniz .

Yıkama yapıldığında, böyle bir giysi kurutma raf gibi, hava akımına izin veren temiz bir yüzey üzerinde kurutun. Sonra, bir çorap sarılı temiz bir tenis topu ile kurutma makinesine koyabilirsiniz. Top yastık içerisinde bulunan tüylerin açılması için yardımcı olarak hareketlendirme yapacaktır. 

Havlular için:

Öncelikle, mineral birikimini ayrılmak olur sadece sıcak su ve beyaz sirke bir fincan ile yıkama yoluyla onları çalıştırabilirsiniz.

Sonra, ikinci bir yıkama, sıcak su ve kabartma tozu bir 1/2 fincan kullanın. Bu herhangi bir kalıcı koku yapmacaktır.

Çok fazla yumuşatıcı sizin havlu iyi görünüyor ve nahoş bir mumsu bir parlaklık verecektir. Yani, aşırıya kaçmadan yumuçatıcıyı kullanmalısınız.  İpucu: Ayrıca yıkama döngüsü için beyaz sirke ¼ bardak ekleyerek tamamen yumuçatıcıyı vazgeçerek deneyebilirsiniz. Sirke yan etkileri olmadan havlu yumuşatır.

Ve daha da önemlisi, bu adımlardan sonra havlularınız yeni hissedeceksiniz! 

Bu tarz işlemlerle uğraşmak için zamanınızın olmadığını düşünüyorsanız Temizlikyolda kuru temizleme firmalarından anında sipariş oluşturabilirsiniz firmalarımız hemen adresinize gelerek ürünlerinizi yenileyerek adresinize teslim edebilir.