En Ucuz Kuru Temizleme

Kuru Temizleme Firmaları - Temizlikyolda.com'da!

Kuru temizleme ilk kez Fransa’da ortaya çıkmış ve günümüzde tüm dünyada kullanılmakta olan farklı bir temizlik hizmetidir. Kuru temizlemenin ortaya çıkışı da bir tesadüfe dayanıyor.  Joly Belin adında bir Fransız giysisinin üzerine yanlışlıkla kerosen döküyor ve giysideki leke çıkıyor. Böylece 1940 yılında Fransa’da ilk kuru temizleme işletmesi açılıyor. Kuru temizlemede günümüzde perklaroletilen adı verilen bir çözücü kullanılıyor. Elbiseler kuru temizlemede su yerine bu madde kullanılarak temizlenir. Ve evlerimizde kendi imkanlarımızla temizleyemeyeceğimiz kirleri temizler. Kuru temizleme ne kadar ve kuru temizleme işinde en iyi hizmeti nasıl alabiliriz birlikte bakalım.

Kuru temizleme işini ülkemizde en iyi yapan ekip Temizlik Yolda ekibi temizlik hizmetlerinde yenilikçi çalışmaları ile tanınıyor. Ülkemizin girişim olarak en fazla yatırımcıya sahip olan girişimi. Temizlik Yolda hizmetlerinde avantajlı fiyatlar ve kampanyalar bulunuyor.Örneğin, Mastercard® Ticari Kart sahipleri, www.temizlikyolda.com  üzerinden yapacakları tüm temizlik hizmeti kullanımlarında %10 indirim kazanıyor.  Online olarak istediğiniz kıyafetler için kuru temizleme siparişi verebiliyorsunuz. Kuru temizleme fiyatları kıyafetin türüne göre değişiyor.

Kuru Temizleme Hizmeti En Kolay Nasıl Alınır?

Kuru temizleme hizmetini zahmetsiz ve uygun fiyatlara almak için temizlik Yolda online sipariş seçeneklerini kullanabilirsiniz. Kuru temizleme servisi ücretsiz olarak kapınıza geliyor ve kapınıza bırakılıyor. Kuru temizleme ne kadar sorusunun cevabı ise seçeceğiniz kıyafet türüne göre değişiyor ama en uygun fiyatları burada bulabilirsiniz. Bulunduğunuz şehri ve ilçeyi belirterek, abiye, pantolon, gömlek hangi kıyafetleri kuru temizlemeye vermek istiyorsanız seçerek online sipariş verebilirsiniz. Hiçbir yere gitmenize gerek kalmadan kuru temizlemeden kıyafetleri alma derdi olamadan kuru temizleme hizmeti alabilirsiniz.

Kuru temizleme hizmetini Türkiye’nin en güvenilir ve en başarılı ekibinden alarak sorunsuz hizmetin keyfini yaşayabilirsiniz. Kuru temizlemeye vermek istediğiniz tüm kıyafetler lekesiz, tertemiz olarak size geri gelir. Her türlü kıyafeti kuru temizlemeye verebilirsiniz. Ceket, manto, ipek bluz gibi evde asla temizlenemeyecek kıyafetler için özel kuru temizleme hizmetinden yararlanabilirsiniz. Temizlik yolda kuru temizleme hizmetinde her detayda kaliteyi yaşarsınız. Güvenilir temizlik hizmeti suna temizlik Yolda ekibi ülkemizin en başarılı hizmet girişimlerinden biridir. En kolay ve en güvenilir hizmeti Temizlik Yolda’dan alabilirsiniz. Birkaç adımda siperinizi vererek zahmetsiz kuru temizleme hizmeti ile tanışabilirsiniz.

Kuru Temizleme Nasıl Yapılır?

Kuru temizlemede su, sabun, deterjan gibi evlerimizde kullandığımız temizlik malzemeleri kullanılmaz. Çamaşır makinesinde yıkanan kıyafetleri temizleyen sudur. Bazı kumaş türleri için su temizlemede yeterli değildir. Kuru temizlemede su yerine çözücü olarak perk adı verilen bir madde kullanılır. Kuru temizlemede kumaşların şeklini kaybetmesi ya da çekmesi gibi sorunlar yaşanmaz. Aksine kıyafetler yeni gibi olur. Kuru temizlemede kullanılan perkloroetilen, 70 derecede buharlaşarak kumaştan ayrılır. Kumaşı hiç bozmadan, kumaş üzerinde nem bırakmadan ve kumaşı kendi normal boyutunda bırakarak yok olur.

Bazı kumaşlarda çekme ve deformasyon ihtimali vardır ve üzerlerinde sadece kuru temizlemede temizlenir uyarısı bulunur. Kuru temizlemede kullanılan madde hidrofilik özelliği ile kumaş liflerini bozmadan temizler. Yünlüler, pamuklular, ipekliler, astarlı giysiler çabuk deforme olan kumaşlardır. Kuru temizlemede ütülemede geleneksel yolla yapılmaz. Özel teknikler kullanılır ve giysiler zarar görmeden yeni gibi olur. Kuru temizleme ne kadar diye düşünüyorsanız giysilerinizi kuru temizlemede temizletmenin daha avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. Temizlik Yolda kuru temizleme hizmetlerini tercih ederek hem uygun fiyat hem de kaliteli hizmet farkını yaşayabilirsiniz. En kolay yoldan güvenilir  kuru temizleme hizmetini online siparişle alabilirsiniz.