Temizliğin Astrolojisi

Bahar temizliği haftasında burcunuza göre sizlere yardımcı olacak ipuçlarını bu sefer burçlar ile vermek istedik. Hem eğlenceli hemde ilginizi çekecek burç yorumlarını sizler için araştırdık. Öğrenmek için okuyun! 

Koç Günlük BurçlarKoç: Koç sadece temizlik yapmaz adeta tam gaz en ufak bir başlangıçta tüm evi temizler. Hayat felsefeleri ”kendi başının derdine kendine bak.” Her zaman bu felsefeyle işlerine devam eder. Liderliğini hiç bir alanda elde bırakmadığı gibi temizlikte de aynı şekilde liderliklerini bırakmaz. Temizlik başladıysa devamı kesinlikle gelir onları asla kimse durduramaz, görünürdeki her şey temizlenir ve her temizlik sonunda nefes nefese kalınır!

Boğa Günlük BurçlarBoğa: Planlı boğalar! Asla planını yapmadan temizliğe başlamazlar. Her zaman A ve B planları mevcuttur. Temizlik arasında verecekleri molaları bile önden hesaplayarak kendilerini yormadan temizlik yaparlar. Başladıkları işin sonunu getirmeden asla vazgeçmezler disiplinli boğalar her ne olursa  olsun dağınıklığa tahammülleri yoktur.

İkizler Günlük Burçlarİkizler: Sabit bir yerde durması çok zor, oradan oraya dolaşır. Aynı anda birçok işi yapmaya çalışır. Aynı anda camları ve kapıları silmeye çalışırlar. Her ne kadar dağınık temizlik yapsalar da sonuç her zaman çok güzeldir. Doğal yapısı gereği süreklik değişimi ararlar ve her temizlik sonrasında eşyaların yerini değiştirirler. 

Kanser Günlük BurçlarYengeç: Temizliğe her zaman aynı yerden başlarlar. İlk işleri tuvalet ve banyoyu temizlemek olur. En çok burada zaman harcarlar. Herkesin göremediği ama onların gördüğü bakterilerin olduğunu düşünürler. Temizlik malzemeleri onlar için çok önemlidir her birini karıştırarak ortamın daha temiz olduğunu düşünürler. 

Leo Günlük BurçlarAslan: Aslanlar şaşırtıcı derecede titiz ve kapsamlı temizlik yaparlar. Temizlik yaptıkça rahatlarlar ve her zaman temizliği kendileri için yaparlar. Evde kaldığı tüm boş zamanlarda temizlik ve evini yeniden dekore etmek için uğraşırlar. Evini devamlı değiştirmek ona huzur verir. 

Başak Günlük BurçlarBaşak: Bütün burçlar içerisinde en pratik burç Başak! Bir başak temizlik yapmayı her zaman çok sevmeyebilir ama temizlik yaparsa da en hızlı şekilde yapar. Havada uçan toz dahil kalmaz. Temizlik konusunda kimselere güvenmez. Kendi işini her zaman kendi yapar, kimse işini onun kadar iyi yapabileceğine inanmaz. Ayrıntılara dikkat eder, hiçbir şey gözünden kaçmaz. 

Terazi Günlük BurçlarTerazi: İpekli dantelli evinde mis kokan çiçekleri her zaman vardır. Temizliği çok sevmeseler de dağınıklık onları hep rahatsız etmiştir. Temizliği ihtiyaç olduğu takdirde yaparlar. Temizliğe bile mantıklı yaklaşımları mevcuttur. Doğru ve dengeli karar verirler. Evleri için devamlı süs eşyaları satın alıp ve onları yerleştirmeye bayılırlar!

Akrep Günlük BurçlarAkrep: Kendi halinde renkli oldukları gibi evleri de renkli ve sıcak bir ortama sahiptir. Azimli ve kararlıdır. Temizliği ve rahat ortamları çok severler. Evlerinde her şey kontrollü ve düzenlidir. Başladıkları işi oldukça ciddiye alarak her şeyi tamamlayana kadar durmazlar.

Yay Günlük BurçlarYay: Özgürlüklerine çok düşkündürler ve bunun için evleri de her zaman özgür yaşayabilecekleri geniş ortamlar hakimdir. Dağınıklığı asla sevmezler her zaman toplu ve temiz ortamda yaşamak için çabalarlar.

Oğlak Günlük BurçlarOğlak: Her zaman yapılacaklar listesi bulunan oğlaklar! Aslında temizlik onlar için her gün yapılacak rutin işlerden biridir önce her yer süpürülür tozlar alınır ve her yer silinir!

Kova Günlük Burçlar Kova: Farklı olmayı her zaman seven Kova! Evlerinde farklı ortamları görürseniz şaşırmayın onlar değişimi ve farklılığı hayatlarının her noktasında yaşamak isterler ve bunu yapabilmek için çok çalışırlar. Temizlik konusunda çok hassaslardır ancak gün içerisinde o kadar çok titiz davranırlar ki evleri hiç bir zaman tam anlamıyla kirlenmez bir elinde bez ile tüm gün dolaşabilirler!

Balık Günlük BurçlarBalık: Özgürlüğüne düşkün Balık! Evlerinde her zaman büyüleyici mis kokular hakimdir. Evleri her zaman açık tonlarla dekor edilmiştir. Evlerinin temizliği onlar için çok önemlidir. Temiz bir evde oturup kahve içmek onları en çok mutlu edenlerden biridir.