ARA GELSIN TIKLA GELSIN

Online veya telefonla temizlikyolda üzerinden ilaçlama hizmeti siparişi ver.

ÜCRETSİZ SERVİS

Adresine en yakın ilaçlama firmaları belirtmiş olduğunuz saatlerde gelip ilaçlama hizmetini yapar.

ONLİNE ÖDEME

Siparişini ister tek çekim ister taksitle online olarak ödeyebilirsin.

İlaçlama

Hijyenik bir konut ve ofise sahip olabilmek, fare, haşere ve böceklerden uzak bir yaşam alanı oluşturmak sizin elinizde... Online ilaçlama siparişi oluşturabilir; böcek ilaçlama, haşere ilaçlama, fare ilaçlama ve karınca ilaçlama servislerinden yararlanabilirsiniz. Ofis ilaçlama,işyeri ilaçlama ve ev ilaçlama hizmetimiz profesyonel kişiler ve ekipmanlar ile gerçekleştirilmektedir. Temizlikyolda ailesi ev ve ofisinizde sağlıklı ve hijyenik bir ortam oluşturmak adına ilaçlama hizmeti ile de yanınızda.

Haşere ve Kemirgen İlaçlama

Eviniz, apartmanınız ve ofisiniz haşereler için sayısız korunma, saklanma ve üreme alanına sahip. Gördüğünüz bir böcek, henüz fark etmediğiniz onlarca haşereyi ifade ediyor olabilir. Hızla çoğalma özelliğine sahip böcek ve farelerden garantili ilaçlama hizmetimizden yararlanarak oldukça kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Böcek ilaçlama şirketleri her geçen gün artmakta…

Bu durum böcek ilaçlama firmaları arasından seçim yapmayı zorlaştırıyor. Temizlikyolda, doğru ilaçlama firmasını seçebilmeniz için bölgenizde hizmet veren haşere ilaçlama firmaları, ilaçlama fiyatları ve kullanıcı yorumlarını bir araya getiriyor. Böylece güvenilir, kullanıcıların böcek ilaçlama yorumları ile referans sahibi olmuş ilaçlama şirketleri ve fiyat politikalarına ulaşabilir, garantili hizmet alarak; Temizlikyolda güvencesinden yararlanabilirsiniz.

Haşere İlaçlama Fiyatları (Böcek İlaçlama Fiyatları)

Haşere ilaçlama şirketleri daire, ofis, ilaçlama alanı, metrekaresi, ilaçlama kapsamı gibi ölçekler baz alınarak ücretlendirme politikasını oluşturuyor. Daire ilaçlama ve ofis ilaçlama işlemleri için belirlediğiniz saatlerde ilaçlama firmaları adresinize gelerek profesyonel yaklaşımları ve garantili anlaşmaları ile ilaçlama işlemini gerçekleştiriyor. Bulunduğunuz bölgedeki ilaçlama firmaları ve ilaçlama ücretlerine Temizlikyolda aracılığı ile ulaşabilir, hizmetten yararlanan üyelerimizin yorumlarını okuyabilir, bütçeniz ve ihtiyacınıza uygun ilaçlama tipi ve şirketini tercih ederek online ilaçlama siparişinizi oluşturabilirsiniz. Böcek, haşere ve fare ilaçlama jel ilaçlama metodu ile kokusuz ve sağlık koşullarına uygun, kısa süreli uygulamalar ve kesin çözümler ile tamamlanıyor. Hijyenik bir ortam sizin de hakkınız!

İlaçlama Yorumları - Temizlikyolda Nerede?

Temizlikyolda.com ailesi olarak haşere (böcek), kemirgen ilaçlama şirketi ağımızı kalite standartları ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden geliştirmeye devam ediyoruz. Çok sayıda ilde kaliteli ve güvenilir ilaçlama firması ile anlaşmamız bulunuyor. Sayısız olumlu deneyiminiz ve referanslarımız müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi yansıtıyor. Temizlikyolda şimdilik 10’un üzerinde ilde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yanınızda… Türkiye'de "İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Antalya, Aydın, Eskişehir, Kayseri, Trabzon, Sakarya" ve "Kıbrıs"'da tüm şehirlerden Temizlikyolda.com’daki ilaçlama firmalarından hizmet sipariş verebilirsiniz.

İlaçlama Hizmeti Online Sipariş

Adresinizi ve irtibat bilgilerinizi belirttikten sonra ödemenizi online kredi kartı ile tek çekim veya taksitle yapabilirsiniz. Kredi kart bilgilerinizi Temizlikyolda hesabınıza kaydederek bir sonraki siparişinizi tek tuşla oluşturabilirsiniz.

Hizmet alan müşteri yorumları
Yorumlar (15)
Her sene yaz öncesinde düzenli ilaçlama hizmeti alıyoruz. Gayet profesyonel ve işini çok iyi bilen bir personel hizmet verdi.
Murat TEPEBAŞ
Haşere ilaçlama için hizmet aldık genel olarak sonuçtan memnun kaldık gelen personel işini gayet güzel bir şekilde yaptı.
Gökhan ENGİN
Kokusuz ilaçlama hizmeti aldık, gelen personel oldukça profesyonel çalışarak hizmeti tamamlandı. Herhangi bir koku veya etrafta kirlenme yaşanmadı.
Serpil MADEN
Acil olarak ilaçlama ihtiyacım vardı siparişimi oluşturduktan 1 gün sonra hizmetimi aldım ve hizmetten çok memnun kaldım. Çevreme tavsiye ediyorum.
Canan BOZOĞLU
İlaçlamadan gayet memnun kaldım. İlaçlamadan bu yana evinde herhangi haşere ile karşılaşmadım. Teşekkür ederim.
CEYDA DOĞAN
İlaçlama sırasında evimdeki eşyalara zarar gelir diye ön yargılarım vardı ancak gelen personel o kadar profesyonelce çalıştı ki hiç problem yaşamadık.
Yeşim ASAN
Düzenli olarak her yaz öncesi ilaçlama yaptırıyoruz ve her defasında temizlikyolda.com üzerinden ilaçlama firmalarını çağırıyorum. Firmaların garantili olarak profesyonel hizmet sunmaları çok güven verici, çok teşekkürler.
Burak OLKUN
commentText">Pratik, güler yüzlü kesin çözüme ve müşteriye odaklı hizmet... Çok memnun kaldım, kesinlikle tavsiye ederim.
GÜLFEM YURDAKUL
Çok güzel ilgilenildi. İşine odaklanıp bütün odalara koltuk arkalarına dolap arkalarına ve dolap içlerine, bütün köşelere titizlikle en iyi ilacını sıktı. Evimizde 4 aylık bebeğimiz olmasına rağmen kokusu rahatsız etmedi. Güleryüzlü ve güvenilirdir rahatlıkla seçebilirsiniz. İlacı sıktığı duvarlardaki küf bile beyazlaştı, şaşırdık kaldık. Teşekkürler :)
Ceyda AKDAĞ