Kampanya 1 Ağustos – 31 Ekim 2016 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan faydalınabilmesi için www.emlakjet.com üzerinden ilk kupon kodu alınmalı ve alınan kupon kodu temizlikyolda.com'da alışveriş sepetindeki "kupon kodu" alanına girilmelidir.

1. Siparişinizde 15 TL indirim

2. Siparişinizde 25 TL indirim

3. Siparişinizde 35 TL indirim

Tüm kupon kodları alt limitsiz olmaktadır. 1. Kupon kodu kullanımı gerçekleştikten sonra 2. Kupon kodu Temizlikyolda tarafından e-posta adresinize gönderilecektir. 2. Kupon kodu kullanımı yapıldıktan sonra e-posta adresinize 3. Kupon kodu gönderilecektir.

İndirim alışveriş sepetinizdeki tüm hizmet seçeneklerinin toplam satış fiyatı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanya indirim tutarı nakte çevrilemez.

Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Kampanya kapsamında her bir kulanıcının kupon kodlarını birkez kullanma hakkı vardır. Bir adresten 3 kupon kodu bir kez kullanılabilmektedir.

Aynı adresten farklı üyelikllerle verilen siparişler veya buna benzer tekerrür kullanıma yönelik siparişler sistem tarafından otomatik tespit edilip iptal edilmektedir.

Kampanya online sipariş, telefon ile sipariş ve Whatsapp sipariş kanallarında geçerlidir.

Bu kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
Bu kampanya Temizlikyolda İnternet Hizmetleri A.Ş tarafından EJ İnternet Hizmetleri Danışmanlık Eğitim Reklam ve Organizasyon Ticaret Anonim Şirketi aracılığı ile düzenlenmiştir.
Kampanya süre ve kurgusundaki değişiklik hakkı Temizlikyolda İnternet Hizmetleri A.Ş ve EJ İnternet Hizmetleri Danışmanlık Eğitim Reklam ve Organizasyon Ticaret Anonim Şirketi'nde saklıdır.
Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye 08508007777 ve 05548007777 nolu Kampanya Danışma Hattı’ndan veya www.temizlikyolda.com üzerinden Canlı Destek kısmından ulaşabilirsiniz.