Zeyno Günenç’in Temizlikyolda Tecrübesi

zeyno-gunenc-temizlikyolda

Biz çalışan bayanların en büyük problemi zaman. Zamanımız olsa yapamayacağımız iş yok. Maalesef yoğun iş tempomuzdan temizlikte en son zaman ayırabildiklerimizden oluyor. Önceden her hafta arkadaşlarımdan veya ailemden referanslı güvenilir bir temizlik personeli bulup bana yönlendirmelerini istememle geçerdi. Ancak tüm aldığım hizmetlerde hep son aynı olurdu. Temizlik için belirtilen birçok iş her zamanki gibi yetişmemiş eksik yapılırdı.

Zamanım olmadığı için çok fazla kontrol etme şansımız tabii yok. Neyse ki artık aile ve arkadaşlarımın tüm çevrelerindeki temizlikçi ablaları tüketmiştim en son internetten temizlik firmalarına bakmaya başladım ve Temizlikyolda.com ile tanıştım. İlk aşamada ne olacağını oldukça merak ederek üye olup sipariş verdim daha sonrasında belirttiğim gün ve saatlerde adresime bir firma tarafından üniformalı bayan personel bırakıldı. Yapılacak tüm işlemleri biliyor benden ne istediğimi sormasına gerek kalmadan birçok işleri bitiriyordu. Temizlik ihtiyacımın da artık memnuniyet odaklı bir cevabı vardı çok şükür! En büyük artısı da adresinize gelen personel bir firmanın sigortalı personeli olması.

Sizler işteyken evinizde yapılan temizliği düşünmek zorunda değilsiniz biliyorsunuz ki her şey kurallara uygun. Personel sigortalı tüm eksikleri firma tarafından temin ediliyor. Bir kadın temizlik adına daha ne isteyebilir ki? Tüm temizlik ihtiyaçları için benimde artık tek adresim Temizlikyolda ilgi ve memnuniyet odaklı çalışmalarının her zaman yanında olacağım, teşekkürler. ^.^

Zeyno Günenç